YouTube video

M3 Works ekibi olarak General Electric ekibi ile birlikte düzenlediğimiz Gizli Görev Kahramanlar Okulu etkinliğinde keyifli anlar yaşattı. M3 Works ekibi bir gün önceden alana gelerek hazırlıklarını tamamlamıştı. Takımlara ayrılan ekipler sırayla zorlu parkurları geçmeye çalışıp ajan olmaya çalıştılar.

13 Kasım 2018 Salı günü General Electric ekibiyle birlikte Bodrum’da muhteşem bir Gizli Görev aktivitesi gerçekleştirdik. 35 kişiden oluşan General Electric ekibi heyecanla aktivitenin başlamasını bekliyordu. Sabahın erken saatlerinde bütün hazırlıklarını tamamlayan M3 Works ekibi aktiviteye hazırdı. Sunucumuzun açılış konuşmasını yapmasının ardından takımlara ayrılan General Electric ekibi hızla onlara verilen görevleri tamamlamaya başladı. Sırasıyla Gizli Görev’in bütün görevleri yerine getiren takımlar aktiviteye başladı. Aktivite uzun, yorucu ve bir o kadar da eğlenceliydi. Her noktada farklı görevler bulan takımlar takım olmayı ve birlikte hareket etmeyi yeniden hatırladı. Çünkü görevleri ancak birlikte hareket ederlerse başarabileceklerinin farkına varan takımlar bir ve tek oldu. Bütün olmayı başaran ekipler aynı zamanda takım olarak görevleri tamamlamaları gerekmekteydi. Hızlı olanın değil görevleri tam ve eksiksiz yapanın birinci olduğu Gizli Görev Kahramanlar Okulu aktivitesinde heyecan başladığı andan son ana kadar hiç düşmedi. Başlarda çok fazla başarılı olamayan ekipler etkinlik ilerledikçe takım olmaya daha çok kavrayarak başarı oranları arttırdı. Katılımcıların farlı ülkelerden gelmesi sebebi ile M3 Works ekibi iyi derecede ingilizce bilen kişilerden oluşmuştu. Aktivitenin sonuna yaklaştıkça heyecan da doruk noktaya ulaştı.. Dereceye giren takımlara madalyaları verildi. Hiç unutamayacakları anıları fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştiren takımlar oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrıldı.

M3 Works olarak General Electric ekibi için gerçekleştirdiğimiz Gizli Görev Kahramanlar Okulu etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi hiç düşmeyen bir aktivite oldu. Takımlara ayrılan General Electric ekibi kendi içlerinde koordinasyonu ve ekip uyumunun önemini bu etkinlikle bir kez daha hatırlamış oldu.

Yer: Bodrum
Tarih: 13/11/2018

General Electric Gizli Görev: Kahramanlar Okulu General Electric Gizli Görev: Kahramanlar Okulu General Electric Gizli Görev: Kahramanlar Okulu General Electric Gizli Görev: Kahramanlar Okulu