YouTube video

M3 Works olarak çok eğlenceli bir aktivite daha gerçekleştirdik. VakıfBank ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Cupcake Atölyesinde eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcıların birbirinden lezzetli cupcakeler hazırladığı etkinlikte, kendi yaptıkları cupcakeleri afiyetle yediler.

16 Kasım 2018 günü Antalya’da bir otel gerçekleştirdiğimiz çeşitli atölyelerden biriside Cupcake Atölyesiydi. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği atölyede kendi cupcakelerini yapıp, süslediler. Herkesin kendi cupcakenin yapıp bitirmesiyle birlikte tüm katılımcılar afiyetle yediler. Cupcake Atölyesi katılımcıların sadece eğlendikleri bir aktivite değil, yardımlaşmanın, iletişimi güçlendiren bir etkinlikti. Katılımcılar zorlandıkları esnalarda çalışma arkadaşlarından yarım ve destek alarak en güzel cupcakeleri yaptılar. Günün sonunda emeklerinin tadını çıkaran katılımcılar oldukça keyifli vakit geçirdiklerini dile getirdiler.

Aktivite sırasında oldukça eğlenen ve birlikte hareket etmeyi yeniden keşfeden katılımcılar aynı zaman da kendi iç iletişimin de önemini fark etti. Birlikte hareket ettikçe sonuca ulaşan katılımcılar arkadaşlarından da yardım aldı. Böylece hem eğlenceli hem de öğretici yanı bulunan Cupcake Atölyesi katılanlar hiç unutamayacakları anılar yaşamalarını sağladı. Fotoğraf ve video çekmeyi ihmal etmeyen katılımcılar hiç unutamayacakları anıları ölümsüzleştirdi.

Yer: Antalya
Tarih: 16/11/2018

VakıfBank Cupcake & Çikolata Fabrikası VakıfBank Cupcake & Çikolata Fabrikası VakıfBank Cupcake & Çikolata Fabrikası VakıfBank Cupcake & Çikolata Fabrikası