gizli gorev“Senin görevin iş arkadaşım, tabi kabul edersen…” şeklinde başlayan gizli ajanlık maceramız aslında bir takım halinde hareket etmeden gerçekleştirilemeyen görevlerden oluşuyor. Öncelikle görev kartlarını alan ajan takımı üyeleri şifreli yazıları çözmeye çalışıyor. Bir süre sonra ancak bu kartları birleştirirlerse görevin beraber başarılabileceğini anlıyor ve derhal yola koyuluyorlar.

YouTube video

Görev hayati, zaman sınırlı, kaynaklar kıt, müşteri sabırsız!

Modüler görevlerden oluşan Gizli Görev’de çeşitli bulmacalar, şifreli bölümler, lazerli alan geçişleri, hareket sensörlü alarmlar bulunuyor. Süre ve zorluk bize ayırabileceğiniz zamana gore belirleniyor. Ayrıca görev olarak aikito, perküsyon hatta dans dersi bile ekleyebiliriz. Ajanımızın bir gizli görevde, baloda takım arkadaşıyla tango yapması çok olası!

Etkinlik sonunda ajan olmaya hak kazananlar gizli görevli kartlarını ve silahlarını teslim alıyorlar. Dilerseniz ikinci gün aktivitesi olarak Dünyayı Kurtaran Takım ile bütünleşik operasyona çıkabilirler.

Katılımcı: 15-200
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: Takım Çalışması, İletişim, Motivasyon, Yüksek Enerji,
Konsantrasyon

Referans İşler

General Electric

M3 Works ekibi olarak General Electric ekibi ile birlikte düzenlediğimiz Gizli Görev Kahramanlar Okulu etkinliğinde keyifli anlar yaşattı. M3 Works ekibi bir gün önceden alana gelerek hazırlıklarını tamamlamıştı. Takımlara ayrılan ekipler sırayla zorlu parkurları geçmeye çalışıp ajan olmaya çalıştılar.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/general-electric-gizli-gorev-kahramanlar-okulu/

Atradius

M3 Works ekibi olarak Atradius ekibi ile birlikte düzenlediğimiz Gizli Görev Kahramanlar Okulu etkinliği katılımcılara keyifli anlar yaşattı. M3 Works asistanları sabahın erken saatlerinde alana gelerek hazırlıklarını tamamlamıştı. Takımlara ayrılan ekipler sırayla zorlu parkurları geçmeye çalışıp ajan olmaya çalıştılar.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/atradius-gizli-gorev-kahramanlar-okulu/

Autoliv

M3 Works ekibi olarak Autoliv çalışanları için Gizli Görev Kahramanlar Okulu etkinliği katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Başladığı andan itibaren enerjisi hiç düşmeyen etkinlikte katılımcılar etkinliğin tadındı çıkardılar.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/autoliv-gizli-gorev-kahramanlar-okulu/

Etkinlik Türü
Indoor & Outdoor
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Konsantrasyon
Motivasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji