YouTube video

M3 Works olarak Türk Hava Yolları çalışanları için gerçekleştirdiğimiz renkli aktivitelerden biri olan Photobooth aktivitesi katılımcılar tarafından oldukça beğenildi. Tüm gün fuaye alanında duran Photobooth katılımcıların birbirinden eğlenceli fotoğraflarını çekerek hediye edildi.

13 Kasım 2018 tarihinde, İstanbul’daki bir otelde gerçekleşen Türk Hava Yolları toplantısında katılımcıların aralarda kafalarını dağıtmaları, düşen enerjilerini yükseltmeleri ve birazda eğlenmeleri için fuaye aktivitelerinden olan Photobooth fotoğraf etkinliği gerçekleştirildi. Tüm gün süren toplantıda aralarda kabinde birbirinden eğlenceli pozlar veren katılımcılar, değişik aksesuarlar takarak fotoğraflarını renkli hale getirdiler. Çektikleri fotoğrafların hızlı bir şekilde çıktısını alan katılımcılar günü ölümsüzleştirdiler. Toplantı monotonluğundan sıkılan katılımcılar aralarda havalarını dağıtmak için Photobooth kabininin yolunun tuttular. Oldukça keyif alan katılımcılar yüzleri güler bir şekilde etkinlik alanından ayrılıyorlardı.

M3 Works olarak Türk Hava Yolları için gerçekleştirdiğimiz Photobooth fuaye aktivitesi katılımcılar tarafından oldukça beğenildi. Enerjilerini yükselten katılımcılar toplantıda daha verimli bir havaya sahip oldular.

Yer: İstanbul
Tarih: 13/11/2018

Türk Hava Yolları Photobooth Türk Hava Yolları Photobooth Türk Hava Yolları Photobooth Türk Hava Yolları Photobooth