orienteeringŞimdi takım halinde koşmaya başlıyoruz. Uzun bir parkur sizleri bekliyor olacak. Doğanın tam ortasında tamamen kendi başınıza kaldığınızda parkurdaki özel noktalar sizleri bekliyor olacak. Bu parkurda karşılaşacağınız zorluklar ve görevler sizleri daha çok birbirinize kenetleyip takım olmanızı sağlayacak.

YouTube video

Birbirinizden kopmadan diğer takımları geride bırakarak başarılı bir şekilde parkuru tamamladığınız anda final noktasında sizleri güzel sürprizler bekliyor olacak.

Orienteering

Harita ile yön bulduğumuz, süper eğlenceli spor Orienteering, şimdi takımlarınızın hizmetinde. Orijinal spor kurallarına uygun olarak bireysel veya takım çalışması olarak gerçekleştirebildiğimiz bu keyifli outdoor çalışması için genellikle yeşil alan tercih ediyoruz. Spor kıyafetlerinizi ve ayakkabılarınızı hazırlayın ve bize katılın.

Katılımcı: 20-500
Zaman: 60-180 dakika
Kazanımlar: Takım Çalışması, İletişim, Motivasyon, Yüksek Enerji

Referans İşler

Borusan Lojistik

M3 Works olarak, Borusan Lojistik ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Orienteering aktivitesi gerçekleştirdik. 35 kişiden oluşan Borusan Lojistik ekibi oldukça heyecanlıydı. Meraklı gözlerle etrafı inceleyen katılımcılar bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/borusan-lojistik-m3-run-orienteering/

Siemens

Birbirinden farklı noktalardaki şifreleri bulmaya başlayan katılımcılar birbirinden farklı noktalara gidecekti. Her takımın kullanacağı güzargah farklıydı. Gittikleri her nokta da takımları bekleyen şifre kartlarıyla birlikte ne yapacaklarını anlayan takımlar ardından iş birliği ve uyum içinde görevi gerçekleştirmeye başladı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/siemens-m3-run-orienteering/

Etkinlik Türü
Outdoor
Süre
60dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Motivasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji