YouTube video

Siemens ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir M3 Run: Orienteering aktivitesini gerçekleştirdik. 40 kişiden oluşan Siemens ekibi oldukça heyecanlıydı. Meraklı gözlerle etrafı inceleyen katılımcılar bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu. Böylece daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan Siemens ekibi bir an önce M3 Run: Orienteering aktivitesine başlamak istiyordu. Hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte M3 Run: Orienteering aktivitesi başladı.

İlk olarak 4 farklı takıma ayrılan katılımcılar ardından hızla aktiviteye başladı. Birbirinden farklı noktalardaki şifreleri bulmaya başlayan katılımcılar birbirinden farklı noktalara gidecekti. Her takımın kullanacağı güzargah farklıydı. Gittikleri her nokta da takımları bekleyen şifre kartlarıyla birlikte ne yapacaklarını anlayan takımlar ardından iş birliği ve uyum içinde görevi gerçekleştirmeye başladı. Böylece daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan Siemens ekibi oldukça keyifli bir M3 Run: Orienteering aktivitesi gerçekleştiriyordu.Takım çalışmasının ve koordineli hareket etmenin zirveye ulaştığı M3 Run: Orienteering aktivitesinde katılımcıların heyecanı yüzlerinden okunuyordu. Böylece birbirinden keyifli dakikalar geçiren Siemens ekibi hiç ara vermeden noktaları tamamlamaya çalışıyordu. Zaman ilerledikçe takım içi iletişimleri de kuvvetlenen katılımcılar M3 Run: Orienteering’de başarıyı ulaşıyorlardı. Takımların yarışmayı tamamlamasıyla birlikte heyecan doruk noktaya ulaştı. Herkes hangi takımın birinci olduğunu merak ediyordu. Yapılan görevler ve bulunan noktalar kontrol edildikten sonra kazanan takım seçildi. Sunucumuzun takdimiyle kazanan takıma madalyası verildi.

Takım çalışmasının ve koordineli hareket etmenin en önemli kural olduğu M3 Run: Orienteering etkinliğinde heyecan bir an olsun azalmadı. Katılımcılar hem kıyasıya bir rekabet içine girmiş hem de takım çalışmasının öneminin iyice farkına varmıştı. Hep birlikte hareket edip kazanan takım olmak için çalışan katılımcılar aynı zaman da oldukça eğlenceli de vakit geçirdiler.

Yer: Village Park / Polonezköy
Tarih: 18/04/2018

Siemens M3 Run: Orienteering Siemens M3 Run: Orienteering