M3 Works olarak, Borusan Lojistik ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Orienteering aktivitesi gerçekleştirdik. 35 kişiden oluşan Borusan Lojistik ekibi oldukça heyecanlıydı. Meraklı gözlerle etrafı inceleyen katılımcılar bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu. Böylece daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan Borusan Lojistik ekibi bir an önce Orienteering aktivitesine başlamak istiyordu. Hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte Orienteering aktivitesi başladı.

İlk olarak 4 farklı takıma ayrılan katılımcılar ardından hızla aktiviteye başladı. Birbirinden farklı noktalardaki şifreleri bulmaya başlayan katılımcılar birbirinden farklı noktalara gidecekti. Gittikleri her nokta da takımları bekleyen şifre kartlarıyla birlikte ne yapacaklarını anlayan takımlar ardından iş birliği ve uyum içinde görevi gerçekleştirmeye başladı. Böylece daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan Borusan Lojistik ekibi oldukça keyifli bir Orienteering aktivitesi gerçekleştiriyordu.Takım çalışmasının ve koordineli hareket etmenin zirveye ulaştığı Orienteering aktivitesinde katılımcıların heyecanı yüzlerinden okunuyordu. Böylece birbirinden keyifli dakikalar geçiren Borusan Lojistik ekibi hiç ara vermeden noktaları tamamlamaya çalışıyordu. Zaman ilerledikçe takım içi iletişimleri de kuvvetlenen katılımcılar Orienteering’de başarıyı ulaşıyorlardı. İlk etaplarda takım içi kopukluklar yaşayan Borusan Lojistik ekibi zaman ilerledikçe daha sağlıklı bir iletişim kurarak doğru strateji ile başarıya ulaşıyordu. Takımların yarışmayı tamamlamasıyla birlikte heyecan doruk noktaya ulaştı. Herkes hangi takımın birinci olduğunu merak ediyordu. Yapılan görevler ve bulunan noktalar kontrol edildikten sonra kazanan takım seçildi. Kazanan takıma madalyası verilerek, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

M3 Works olarak Borusan Lojistik ekibi için gerçekleştirdiğimiz Orienteering aktivitesi oldukça heyecanlı geçti. Takım çalışmasının ve koordineli hareket etmenin en önemli kural olduğu Orienteering etkinliğinde heyecan bir an olsun azalmadı. Katılımcılar hem kıyasıya bir rekabet içine girmiş hem de takım çalışmasının öneminin iyice farkına varmıştı.

Yer: Güral Sapanca Wellness Park
Tarih: 04/08/2018

YouTube video