M3 Works olarak Borusan Lojistik ekibi ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi renkli anlara sahne oldu. Borusan Lojistik çalışanları ile buluştuğumuz alanda aktivitenin başlamasıyla kıyasıya bir yarışa sahne oldu. Bu büyük yarışın ardından finalde kazanan takıma ödülleri verilerek taçlandırıldı.

4 Ağustos 2018 Cumartesi günü, Güral Sapanca’da 35 kişilik Borusan Lojistik ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi heyecanlı başlayan ve yüksek enerji ile devam eden bir aktivite oldu. Borusan Lojistik ekibi M3 Challenge oyunu ile adeta kıyasıya yarıştı. M3 Works ekibinin kurulumu bittikten sonra toplantıdan çıkan Borusan Lojistik çalışanları aktivite alanına geldiklerinde parkurları görünce ne yapacaklarını düşünmekteydiler. M3 Works moderatörü sahneye çıkıp yapacakları oyunu ve geçecekleri parkurları tek tek anlattıktan sonra Borusan Lojistik çalışanlarının kafalarındaki soru işaretleri yavaşça gitmeye başlamıştı. 4 takıma ayrılan ekip ilk parkurlarının başına geçerek yarışmaya başladı. Parkurları takım halinde geçen Borusan Lojistik çalışanları büyük rekabete sahne olan bir yarış çıkardı. Başlarda zorlanan ancak parkurlar ilerledikçe birlikte hareket etmeyi hatırlayan parkurların daha kolay geçildiğini anlayan ekibin işleri daha da kolaylaşmış oldu. Parkurları sırasıyla geçen takımlar tüm etapları bitirdikten sonra topladıkları puanları hesaplanarak birinci olan takım belirlenmiş oldu. Final kısmında birinci olan takımı açıklayan sunucumuz birinci takıma ödüllerini teslim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler. Aktiviteden büyük keyif alan Borusan Lojistik ekibi etkinliğin bitmesi ile aktivite alanında yüzleri gülen bir şekilde ayrıldılar.

M3 Works olarak M3 Challenge aktivitesi gerçekleştirdik. Takım olunca zorlukların üstesinden ne kadar kolay gelindiğini bir kez daha hatırlamış olan Borusan Lojistik ekibi etkinliğin tadını sonuna kadar çıkarmış oldu. Günün sonunda katılımcıların farkına vardığı birlikte hareket edip, takım halinde ilerlemenin önemini kendileri de gördüler.

Yer: Güral Sapanca Wellness Park
Tarih: 04/08/2018

Borusan Lojistik M3 Challenge Borusan Lojistik M3 Challenge Borusan Lojistik M3 Challenge Borusan Lojistik M3 Challenge

YouTube video