M3 Works ekibi olarak Borusan Lojistik ekibi ile birlikte Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesini gerçekleştirdik.  Ekibin oldukça eğlendiği aktivitede takım olmanın önemini bir kez daha hatırlamış oldular.

4 Ağustos 2018 Cumartesi günü, Sapanca’da Borusan Lojistik ekibi için Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesi gerçekleştirdik. 35 kişilik Borusan Lojistik ekibi alana geldiklerinde ne yapacaklarından habersiz bir şekilde beklemekteydiler. Moderatörümüz sahneye çıkıp etkinliğin detaylarını anlattığında katılımcıların kafalarındaki soru işaretleri yavaşça gitmeye başlamıştı. İlk olarak takımlara ayrılan ekipler hızla aktiviteye başladı. Kendilerine verilen ipucu yardımıyla Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesine başlayan katılımcıların yerine getirmeleri gereken çeşitli görevleri ve cevaplamaları gereken sorular vardı. Birlikte hareket ederek sonuca ulaşacaklarını fark eden katılımcılar takım olmayı ve takım olmanın önemini yeniden keşfetti. Birlikte hareket etmenin en önemli kural olduğu Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinde heyecan hiç azalmadı. Katılımcılar birlikte hareket ederek diğer aşamaya geçmeyi başarıyordu. Birinci olanın kazanan olmadığı Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinde kazanan takım çalışmasını en iyi gerçekleştiren takım olacaktı. Görevleri eksiksiz yerine getiren ve ipuçlarını doğru bir şekilde toplayan takımın kazandığı aktivite de sona yaklaştıkça heyecan da artmaya başladı. Zaman daraldıkça heyecanın arttığı Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinde katılımcılar doyasıya eğlendi. Verilen görevleri eğlenerek yerine getiren Borusan Lojistik ekibi için hem keyifli hem de öğretici bir aktivite gerçekleşiyordu. Takımların yavaş yavaş aktiviteyi tamamlamasının ardından sıra kazananı açıklamaya gelmişti. Etkinliğin başında takımlar zorlansalar da takım olarak hareket ettikçe daha hızlı ve etkili hareket etmeye başladılar. Kazanan takımın belirlenmesiyle birlikte birinciye ödülü verildi. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan katılımcılar doyasıya eğlendi.

M3 Works olarak Borusan Lojistik ekibi için gerçekleştirdiğimiz Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesi başladığı andan itibaren enerjisi hiç düşmeden devam etti. Takım olmanın önemin, birlikte hareket etmenin kolaylığını bir kez daha hatırlayan Borusan Lojistik ekibi etkinlikten yüzleri güler bir şekilde ayrıldılar.

Yer: Güral Sapanca Wellness Park
Tarih: 04/08/2018

Borusan Dünyayı Kurtaran Takım Borusan Dünyayı Kurtaran Takım Borusan Dünyayı Kurtaran Takım Borusan Dünyayı Kurtaran Takım

YouTube video