M3 Works olarak Alternatif Bank ekibi ile 2. kez gerçekleştirdiğimiz Oyuncak Yapımı atölyesi etkinliği bütün katılımcılar tarafından eğlenceli anlara sahne oldu. Etkinlik boyunca katılımcılar birbirlerinden destek alarak gerçekleştirdikleri ahşap oyuncakları finalde başarılı bir şekilde sergilediler.

16 Ağustos 2018 Perşembe günü 25 kişilik Alternatif Bank ekibi ile 2. kez tekrardan gerçekleştirdiğimiz Oyuncak Fabrikası etkinliği rengârenk görüntülere ev sahipliği yaptı. Bir gün sürecek olan toplantılarında etkinlik yapılacağından haberleri olmayan katılımcılarımız doğal olarak toplantıların uzamasıyla enerjileri düşmüştü. İşte tam o sırada ara veren katılımcılar dışarı çıkıp bir nefes alırken, bizde M3 Works ekibi olarak içerideki hazırlıkları tamamlamaya başladık. Verilen aranın süresi bittiğinde içeriye giriş yapan katılımcılar masalarının üzerlerindeki ahşap maket oyuncakları gördüklerinde çok şaşırdılar. M3 Works eğitmeninin konuşması ile başlayan etkinlik ortamın enerjisini biraz daha yükseltmiş oldu. Oyuncak Yapım atölyesini gerçekleştiren katılımcılar hem eğleniyorlardı hem de birlikte yaptıkları için beraber zorlukların üstesinden gelmeyi ve bir takım olmanın önemini yeniden hatırlamış oluyorlardı. M3 Works asistanlarının masaların arasında dolaşırken katılımcılara da yardım ederek işlerini kolaylaştırıyor ve aktivitenin zorluklarını katılımcıların üstlerinden bir nebzede olsa alıyorlardı. Katılımcılar ilk başta zorlandıkları etkinlikte zaman ilerledikçe konu anlayıp kolaylaşmış olmaktaydı. Tam bir takım halinde çalışan katılımcılar, ekip uyumu ile göz doldurmaktaydı. Eğlendikleri her hallerinden belli olan Alternatif Bank ekibi baştaki düşük enerjilerinden eser kalmamış son derece pozitiflerdi. Maketlerini bitirenler bir sonraki aşama olan boyama kısmına geçerek maketlere içlerindeki duyguyu yansıttılar. Oyuncak Yapımı atölyesinde en önemli etken ise katılımcıların yapacakları oyuncaklar bağışlanarak çocuklara hediye edilecekti.

M3 Works olarak Alternatif Bank ile tekrardan gerçekleştirdiğimiz Oyuncak Fabrikası etkinliği keyif dolu dakikalara sahne oldu. Katılımcıların ekip olma, takım olmanın önemini hatırlayarak etkinliği başarılı bir şekilde bitirdiler.

Yer: Alternatif Bank Genel Müdürlük
Tarih: 10/08/2018

Alternatif Bank 2 Oyuncak Fabrikası Alternatif Bank 2 Oyuncak Fabrikası Alternatif Bank 2 Oyuncak Fabrikası Alternatif Bank 2 Oyuncak Fabrikası