M3 Works olarak DRD ekibi için gerçekleştirdiğimiz Terrarium Atölyesi eğlenceli anlara sahne oldu. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte DRD çalışanları kendi küçük dünyalarını yarattılar. Birlikte çok eğlenen ekip Terrarium Atölyesi gerçekleştirildiği için çok mutlu olduklarını dile getirdiler.

10 Ağustos 2018 Cuma günü DRD Filo Kiralama Genel Müdürlüğü’nde, 35 kişilik ekip ile gerçekleşen Terrarium Atölyesi etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi hep üst seviyede ilerledi. Katılımcıların mutlu bir şekilde ilgi gösterdiği Terrarium Atölyesi etkinliğinde cam fanusların içine kendi hayallerinde dünyayı kurdular. M3 Works olarak aktivite için alanı hazırladıktan bir süre sonra alana gelen DRD ekibi hızlıca yapacakları terrariumun başına geçerek etkinliğin başlamasını beklediler. Eğitmenin alana gelmesi ile Terrarium Atölyesi başlamış oldu. Katılımcılara neden terrarium yaptıklarını anlatan eğitmen onları fanusun içine koyacakları toprakla buluşturarak negatif enerjilerini ortadan kaldırdı. Hayal güçlerini daha da ileri seviyeye taşıyan katılımcılar onlara verilen ekipmanlar ile hayallerindeki bahçeyi yarattılar. Finale doğru gelindiğinde katılımcılar küçük bahçelerini bitirmiş hatıra fotoğrafı çektirmeye başlamışlardı. Final esnasında çok eğlendiklerini defalarca dile getiren DRD ekibi Terrarium Atölyesi etkinliğinden çok memnun kaldıklarını söyledi. Bu aktivitenin DRD ekibi için ne kadar doğru bir aktivite olduğunu bizlerde anlamış olduk.

M3 Works olarak DRD çalışanları için gerçekleştirdiğimiz Terrarium Atölyesi etkinliğinde oldukça eğlenceli anlar yaşandı. Sadece kişisel olarak değil bunun yanında birbirlerine yardım etmeninde ön planı çıktığı bir etkinlik oldu.

Yer: İstanbul
Tarih: 10/08/2018

DRD Terrarium Atölyesi DRD Terrarium Atölyesi DRD Terrarium Atölyesi DRD Terrarium Atölyesi

YouTube video