M3 Works olarak Türk Telekom Prime adına özel bir etkinlikte gerçekleştirdiğimiz Makyajın Sırları Atölyesi etkinliğinde keyifli anlar yaşandı. Etkinliğe gelen misafirlerin ilgi gösterdiği atölyede profesyonel makyöz ekibimiz katılımcılara etkinliğe uygun makyajlar yaptırdı.

11 Ağustos 2018 Cumartesi günü, İzmir’de gerçekleşen bir organizasyonda Türk Telekom Prime adı altında katılımcılara Makyajın Sırları Atölyesi etkinliği gerçekleştirdik. Etkinliğin başladığı andan itibaren bitişine kadar atölyeye gelen katılımcılar etkinlik gününe özel makyajlarla alanda boy gösterdiler. İlginin oldukça yoğun olduğu atölyede profesyonel ekibimiz katılımcıları makyaj konusunda baştan yarattı. Gün boyu devam eden Makyajın Sırları Atölyesi etkinliği enerjisi hep en üt seviyede devam etti. Katılımcıların oldukça eğlendiği atölyede eğitmenlerimizden ufak tüyolarda almayı ihmal etmediler. Sahip oldukları tende hangi tür makyajın iyi olduğunu ne tarz ürünler kullanılması gerektiği gibi bilgileri de eğitmenimizden alan katılımcılar makyaj konusunda daha bilinçli bir şekilde ve yeni makyajlarıyla etkinliğe kaldıkları yerden devam ettiler. Makyajın Sırları Atölyesi’nin etkinliğe farklı bir hava kattığını belirten katılımcılar bu tarz organizasyonlarda bu atölyelerin daha sık yapılması gerektiğini belirttiler. Makyajın Sırları Atölyesi için sıra beklemeyi göze alan katılımcılar sıranın kendilerine gelmesiyle organizasyona özel, o günü yansıtan makyajlarını ekibimiz tarafından yapmaya başladılar. Bu tarz özel etkinliklerde, festivallerde çokça tercih edilmeye başlanan Makyajın Sırları Atölyesi katılımcıları farklı bir havaya sokarak güne daha enerjik devam etmesini sağladı.

M3 Works olarak Türk Telekom Prime adına özel bir organizasyonda katılımcılara Makyajın Sırları Atölyesi etkinliği gerçekleştirdik. Tüm gün yoğunluğun hız kesmeden devam ettiği Makyajın Sırları Atölyesi’nde katılımcıların memnuniyeti yüzlerindeki gülümsemeden belli oluyordu.

Yer: İzmir
Tarih: 11/08/2018

YouTube video