yaratici tisortPromosyonel doğrudan pazarlama atölyeleri olarak kullanılabileceği gibi aşağıdaki şekillerde takım oyunu olarak da uygulanabilir.

Şirket mesajınızı teşvik edecek, yaratıcı bir meydan okumadır

Yaratıcı Tişört! Katılımcıların yaratıcı ve organizasyon becerilerini ortaya koymak için şirket değerlerini ve hedeflerini paylaştıkları eşsiz bir deneyimdir.

Katılımcıların oluşturdukları her bir takıma düz beyaz t-shirt tedarik edilir. Amaç, şirketlerin ürün ve hizmetlerini teşvik edici, yaratıcı ve etkileyici tasarımlar geliştirmektir.

Katılımcı: 20-2000
Zaman: 60-120 dakika
Kazanımlar: Konsantrasyon, Özgüven, Yaratıcılık

YouTube video

Yaratıcı Defter

defter

Siz de kendi defterlerinizi kendiniz yapmak istemez misiniz? Yanımızdan hiçbir şekilde ayırmadığımız not defterlerimizi artık kendimiz yapabiliriz. Yapımı oldukça basit olan bu atölye de hem birbirinden keyifli dakikalar geçirecek hem de öğretici bir aktivite gerçekleştireceksiniz.

Size temin edilecek olan malzemelerle en iyi defteri yapmak oldukça kolay. Dilediğiniz gibi süsleyip en kullanışlı hale getireceğiniz defterleri yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. İsterseniz bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında yaptığınız defterleri bağışlayabilirsiniz. Seçim size kalmış.

Referans İşler

Volkswagen

Volkswagen adı altında Cappadox Festivalinde gerçekleştirdiğimiz Yaratıcı Bandana Atölyesinde keyifli anlar yaşandı. 5 gün süren festivalde katılımcılar Bandana Atölyesine büyük ilgi gösterdi.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/volkswagen-yaratici-bandana-atolyesi/

Birlikte Güzel

M3 Works olarak rock konserinde Birlikte Güzel standında renkli bir Baget Boyama aktivitesi gerçekleştirdik. Konser katılımcılarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Baget Boyama standı keyifli görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/birlikte-guzel-baget-boyama/

Groupama

Groupama ekibi ile birlikte Yaratıcı Tişört ve Çanta Atölyesi’ni gerçekleştirdik. 60 kişilik bir katılımın olduğu Yaratıcı Tişört ve Çanta Atölyesi’nde birbirinden keyifli anlar yaşandı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/groupama-yaratici-tisort-canta-atolyesi/

Etkinlik Türü
Sosyal Sorumluluk, Çocuk Aktiviteleri
Süre
60dk. - 120dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Konsantrasyon
Özgüven
Sosyal sorumluluk
Yaratıcılık