YouTube video

M3 Works olarak Volkswagen adı altında Cappadox Festivalinde gerçekleştirdiğimiz Yaratıcı Bandana Atölyesinde keyifli anlar yaşandı. 5 gün süren festivalde katılımcılar Bandana Atölyesine büyük ilgi gösterdi.

14–18 Haziran 2018 tarihinde Kapadokya’da, Cappadox Festivalinde, Volkswagen adı altında gerçekleştirdiğimiz Yaratıcı Bandana Atölyesi renkli anlara sahne oldu. Şehrin merkezinde gerçekleşen festivalde M3 Works ekibi olarak Bandana Atölyesi gerçekleştirdik. Beş gün süren festivalin her gününde katılımcılar yoğun ilgi gösterdi. Her gün Volkswagen standında gerçekleştirdiğimiz atölyede seans saatleri olmasına rağmen katılımcılar kuyrukta bekleyerek atölyede yer almayı beklediler. Seans sırası gelindiğinde atölyede yer alan katılımcılar aldıkları bandanalar ve şablonları ve tekstil kalemleri yardımı ile atölyeyi gerçekleştirdiler. Atölye sonunda katılımcılar kendilerinin yaptıkları bandanaları hediye olarak katılımcılara kaldı. Kendilerine ait istedikleri tarzda bandanalar tasarlayan katılımcılar şablonlara bağlı kalmayarak yaratıcı motifler de çizdiler. Festivale katılan katılımcılar atölyeden memnun kaldıklarını yüzlerindeki gülümsemeden fark ediliyordu.

Etkinliğin her anında enerjinin üst seviyede olduğu Yaratıcı Bandana Atölyesinde festivaldeki en dikkat çekici etkinliklerden biri oldu. Katılımcılar Volkswagen standında boşluk bırakmadan atölyeye katılıp kendilerine özgü bandanalar yarattılar.

Yer: Kapadokya
Tarih: 09/06/2018

Volkswagen Yaratıcı Bandana Atölyesi Volkswagen Yaratıcı Bandana Atölyesi Volkswagen Yaratıcı Bandana Atölyesi Volkswagen Yaratıcı Bandana Atölyesi