13 Mayıs 2016 Cuma günü Groupama ekibi ile birlikte Yaratıcı Tişört ve Çanta Atölyesi’ni gerçekleştirdik. 60 kişilik bir katılımın olduğu Yaratıcı Tişört ve Çanta Atölyesi’nde birbirinden keyifli anlar yaşandı.

Katılımcılar Yaratıcı Tişört ve Çanta için oldukça heyecanlıydı. Kendi tshirt ve kendi çantalarını yapacak olan Groupama ekibi bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu. Hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte Yaratıcı Tişört ve Çanta Atölyesi resmen başladı. Masaların üzerinde bulunan malzemelerle diledikleri tshirt ve çantaları yapmaya başlayan Groupama ekibi oldukça heyecanlıydı. Daha önce benzer bir aktivite gerçekleştirmiş olan katılımcılar için bu sefer farklı olan hep birlikte ve fikir alışverişinde bulunarak hareket ediyor olmaktı.

Hızla tshirtlerini yapmaya başlayan Groupama ekibi oldukça eğlenmeye başlamıştı. Hep birlikte hareket etmeye başlayan ve birbirleri ile iletişimde kalan katılımcılar için unutulmaz bir Yaratıcı Tişört ve Çanta Atölyesi gerçekleşiyordu. Böylece hep birbirleri ile iletişim halinde kalarak hareket eden katılımcılar iç iletişimlerini kuvvetlendirdi.

Tshirtlerini tamamlayan katılımcılar çanta yapımına geçti. Birbirinden farklı bez çantaları boyayıp süslemeye başlayan Groupama ekibi oldukça keyifli dakikalar geçiriyordu. Takım işi iletişimin önemini fark eden Groupama ekibi hem eğlenceli hem de öğretici bir aktivite gerçekleştiriyordu.

Yer: Groupama Genel Müdürlük
Tarih: 13/05/2016

Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Groupama Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi