graffitiToplantı Dekorunuzu Takımızla Birlikte Yapın!

Tüm duvarı boyayacağız! Takım olarak hızlı ve devasa bir eser yaratmak için Graffiti’den daha iyi bir yol olamaz.

YouTube video

Graffiti sanatçımızdan aldığımız kısa eğitimin ardından sprey boyalarımızla koca duvarımıza –merak etmeyin yasal sıkıntısı olmayan özel duvarımızı kendimiz getiriyoruz– takım olarak mesajlarımızı, şekillerimizi yansıtıyoruz. Tüm takımlar işini bitirdiğinde ise rengarenk, harika bir duvarımız oluyor! Duvar toplantı dekorunuz olabilir veya şirketinizi süsleyebilir.

Not: Graffiti spreylerinin gazından çekiniyorsanız farklı boyalar, tebeşir ve dijital ekranlar kullanıyoruz.

Dijital Graffiti

Dev led ekran üzerine özel sensörlü sprey boya şeklinde pointer ile dijital olarak grafiti çalışıyoruz ve bunu derhal sosyal medyada ya da baskıyla sizinle paylaşıyoruz.

Katılımcı: 20-500
Zaman: 90-180 dk
Kazanımlar: Yaratıcılık, İletişim, Yüksek Enerji

Referans İşler

Mondi

M3 Works ekibi olarak Mondi ekibi ile birlikte Graffiti aktivitesini gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli dakikalara sahne olan Graffiti Atölyesi’nde katılımcılar unutulmaz dakikalar yaşadı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/mondi-graffiti-atolyesi/

Atasun Optik

Atasun Optik ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir aktivite olan Graffiti Atölyesi’ni gerçekleştirdik. 100 kişilik bir katılımın olduğu Graffiti Atölyesi’nde heyecan bir olsun azalmadı. Hep birlikte büyük bir duvarı boyayan katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/atasun-optik-graffiti-atolyesi/

Actelion

M3 Works ekibi olarak Actelion ekibi ile birlikte Graffiti aktivitesini gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli dakikalara sahne olan Graffiti Atölyesi’nde katılımcılar unutulmaz dakikalar yaşadı. Çocuk Şenliği kapsamında gerçekleştirilen Graffiti Atölyesi’nde katılımcılar çocuklardı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/actelion-graffiti-atolyesi/

Etkinlik Türü
Outdoor
Süre
90dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Motivasyon
Yaratıcılık
Yüksek Enerji