YouTube video

27 Temmuz 2016 Çarşamba günü Atasun Optik ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir aktivite olan Graffiti Atölyesi’ni gerçekleştirdik. 100 kişilik bir katılımın olduğu Graffiti Atölyesi’nde heyecan bir olsun azalmadı. Hep birlikte büyük bir duvarı boyayan katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu.

İlk olarak alana Graffiti sanatçımız geldi. Duvara yapılacak olan Graffiti’nin tüm hazırlıklarını tamamladı. Ardından yavaş yavaş katılımcılar alana gelmeye başladı. Oldukça heyecanlı oldukları gözlemlenen katılımcılar bir an önce Graffiti Atölyesi’ne başlamak istiyordu. Graffiti sanatçımızın açıklamalarını dinleyen ve Graffiti Atölyesi’nin püf noktalarını anlayan katılımcılar, Graffiti Atölyesi’ne hazırdı. Takımlara ayrılarak duvarın belirli bölgelerini belirli renklerle boyamaya başlayan katılımcılar oldukça hızlıydı.

Takım çalışmasının ve birlikte hareket etmenin en önemli kural olduğu Graffiti Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu. Böylece daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan katılımcılar hız kesmeden çalışmaya devam etti. Takım olmanın ve koordineli hareketin önemini fark eden katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici bir Graffiti Atölyesi gerçekleştiriyordu. Takım halinde bireysel performanslar sergileyen katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu.

Graffiti’yi yaparken dikkat edilmesi gereken kuralları eğitmenimiz sürekli katılımcılara hatırlatıyordu. Hep birlikte müthiş bir aktivite gerçekleştiren katılımcılardı. Bir süre sonra mola veren katılımcılar ortaya çıkan görseli inceleme fırsatı buldu. Takım olmanın öneminin fark edildiği Graffiti Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı.

Takım olmanın önemini fark eden ve pratikte de bunu uygulayan katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici bir Graffiti Atölyesi gerçekleştirdi. Böylece daha önce böyle bir aktivite yapmamış olan katılımcılar için oldukça farklı bir aktivite gerçekleşiyordu. Gün sonuna yaklaştıkça duvar tamamlanmaya başladı. Böylece ortaya müthiş bir görüntü çıktı. Katılımcılar takım halinde hareket ederek müthiş bir görüntü ortaya çıkarmıştı. Birbirinden keyifli ve unutulmaz anların yaşandığı Graffiti Atölyesi’nde katılımcılar hem öğrendi hem eğlendi. Katılımcılar aynı zaman da bol bol fotoğraf ve video da çekmeyi de ihmal etmedi. Gün sonunda doyasıya eğlenen katılımcılar oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrılmaya başladı.

Yer: Atasun Optik Genel Müdürlük
Tarih: 26/07/2016

Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi Atasun Optik Graffiti Atölyesi