M3 Works ekibi olarak Mondi ekibi ile birlikte Graffiti aktivitesini gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli dakikalara sahne olan Graffiti Atölyesi’nde katılımcılar unutulmaz dakikalar yaşadı.

Katılımcıların birbirinden farklı çizimleri boyadığı atölyede çeşitli firma görselleri vardı. Görselleri ve çizimleri sırasıyla boyamaya başlayan katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçiriyordu. Gönüllerince eğlenen katılımcılar Graffiti Atölyesi’nde daha önce kullanmadıkları boyaları kullanıyorlardı. Hiçbir şekilde sağlığa zararlı olmayan su bazlı boyalar katılımcıların kullanımına uygun olarak seçilmişti.

Mondi ekibinden katılımcıların yer aldığı Graffiti Atölyesi’nde hem Graffiti yapımı öğreniliyor hem de birbirleri ile iletişim duygusu güçleniyordu. Takım olma olgusunu deneyimleyen katılımcılar için hem eğlenceli hem de öğretici bir Graffiti Atölyesi gerçekleşiyordu.

Unutulmaz anların yaşandığı Graffiti Atölyesi’nde böylece hem eğlenceli hem de öğretici dakikalar geçirildi. Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan çalışanlar oldukça heyecanlıydı. Çalışmalarına ara vermeden devam eden katılımcılar duvarları büyük bir zevkle boyuyordu. Böylece çalışmalarına devam eden katılımcılar kaldıkları yerden devam ediyorlardı.

Yer: Mondi Genel Müdürlük
Tarih: 13/05/2018

Mondi Graffiti Atölyesi Mondi Graffiti Atölyesi Mondi Graffiti Atölyesi Mondi Graffiti Atölyesi