M3 Works ekibi olarak Actelion ekibi ile birlikte Graffiti aktivitesini gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli dakikalara sahne olan Graffiti Atölyesi’nde katılımcılar unutulmaz dakikalar yaşadı. Çocuk Şenliği kapsamında gerçekleştirilen Graffiti Atölyesi’nde katılımcılar çocuklardı.

Çocukların birbirinden farklı çizimleri boyadığı atölyede çeşitli süper kahramanların görselleri vardı. Görselleri ve çizimleri sırasıyla boyamaya başlayan katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçiriyordu. Gönüllerince eğlenen çocuklar Graffiti Atölyesi’nde daha önce kullanmadıkları boyaları kullanıyorlardı. Hiçbir şekilde sağlığa zararlı olmayan su bazlı boyalar çocukların kullanımına uygun olarak seçilmişti.

Actelion ekibinden katılımcıların çocuklarının yer aldığı Graffiti Atölyesi’nde çocuklar hem Graffiti yapmayı öğreniyor hem de birbirleri ile iletişim kurarak arkadaş oluyorlardı. Takım olma olgusunu da öğrenen çocuklar için hem eğlenceli hem de öğretici bir Graffiti Atölyesi gerçekleşiyordu.

Birbirinden eğlenceli dakikalar geçiren çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. Daha önce yapmadıkları bir aktivite gerçekleştiren çocuklar gönüllerince eğlendi. Böylece hem eğlenen hem de öğrenen çocuklardı. Birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulan ayrıca çizim yeteneklerini ortaya çıkaran Graffiti Atölyesi sayesinde çocuklar doyasıya eğlendi.  Unutulmaz anların yaşandığı Graffiti Atölyesi’nde böylece hem eğlenceli hem de öğretici dakikalar geçirildi. Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan çocuklar oldukça heyecanlıydı. Çalışmalarına ara vermeden devam eden çocuklar devamlı hareket ediyordu. Böylece çalışmalarına devam eden katılımcılar kaldıkları yerden devam ediyorlardı. Hiçbir şekilde çalışmayı bırakmayan katılımcılar aralıksız çalışmalarına devam ediyordu.

Yer: Kuruçeşme
Tarih: 14/05/2016

Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi Actelion Graffiti Atölyesi