25 Mart 2016 Cuma günü Ebebek ekibi ile birlikte Company Rally aktivitesini gerçekleştirdik. 110 kişilik bir katılımın olduğu Company Rally aktivitesinde heyecan bir an olsun azalmadı. Hep birlikte hareket ederek ortaya birbirinden güzel araçlar çıkaran Ebebek ekibi unutulmaz anlar yaşadı.

Hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte Ebebek ekibi Company Rally aktivitesine hazırdı. Takımlara ayrılan katılımcılar bir an önce Company Rally aktivitesine başlamak istiyordu. Sunucumuzun aktivitenin detaylarını paylaşmasıyla birlikte Company Rally başladı. Her takım kendilerine verilen malzemelerle en iyi aracı yapmak için yarışmaya başladı. Takım çalışması ve iş birliğinin en üst seviyede olduğu Company Rally’de heyecan bir an olsun azalmadı.

Takım çalışmasının ve birlikte hareket etmenin en önemli kurallardan biri olduğu Company Rally aktivitesinde katılımcılar hem birbirleri ile kıyasıya bir yarış içine girdi hem de takım olmayı yeniden keşfetti. İş birliği içinde yapılan araçlar kullanıma hazır hale gelmeye başlıyordu. Takım içi iletişim ve uyumun da ne kadar önemli olduğu bir kez daha keşfedildi. Takım olarak çeşitli kavramların üstünden bir kez daha geçen Ebebek ekibi için hem oldukça öğretici hem de oldukça eğlenceli bir Company Rally aktivitesi devam ediyordu.

Böylelikle keyifli anlara sahne olan aktivitede katılımcılar hiç unutamayacakları anlar yaşadı. Araçları kullanıma hazır hale gelen katılımcılar da sırada ikinci aşamaya geçmek vardı. Ürettikleri araçlarla yarışacak olan katılımcılar oldukça heyecanlı görünüyordu. Kıyasıya rekabetin olduğu Company Rally’de birbirleri ile yarışan takımlar kazananı belirledi. Kazanan takıma kupası ve dereceye giren takımlara madalyaları verildi. Bunun yanı sıra en iyi tasarıma sahip olan araca da çeşitli ödüller verildi. Gün boyunca çalışarak ortaya oldukça farklı ve kullanışlı araçlar çıkaran katılımcılar gün sonunda bu çalışmalarının ödüllerini toplamaya başladı.

Hiç unutamayacakları anlar yaşayan Ebebek ekibi Company Rally aktivitesi boyunca bol bol fotoğraf çektirdi. Katılımcılar çekilen fotoğrafları sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmaya başladı. Unutulmaz anları somutlaştıran Ebebek ekibi oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrıldı.

Yer: Dedeman Otel Bostancı
Tarih: 25/03/2016

Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally Ebebek Company Rally