19 Mart 2016 Cumartesi günü Alfa Grup ile birlikte Varillaz etkinliğini gerçekleştirdik.  Tüyap’ta bir araya gelen Varillaz ekibi müthiş bir performans sergiledi. 4 kişiden oluşan Varillaz grubu dinleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Tüyap Fuar alanında sahne alan Varillaz grubu dinleyicileri oldukça keyiflendirdi. Geniş bir repertuara sahip olan Varillaz grubu ilk olarak bilinen ve hızlı parçalarla giriş yaptı. Sonrasında dinleyicilerin isteklerine ve hareketlerine göre performanslarını şekillendirdi.  2 adet üflemeli çalan müzisyen 2 adet vurmalı çalan müzisyenden bir araya gelen Varillaz ekibi Tüyap’a katılım gösteren herkesi eğlendirdi.

Katılımcıların keyifli vakit geçirmesini sağlayan Varillaz etkinliğinde heyecan bir an olsun azalmadı. Varillaz ekibi dinleyicilerin hiç unutamayacakları anlar yaşamasını sağladı. Hep birlikte dans eden katılımcılar doyasıya eğlendi.

Her şeyin ritm aleti olduğu Varillaz’da bu sefer de grup üyeleri Redüktör ve metal plaka kullanarak gösterisini sergiledi.

Yer: Tüyap
Tarih: 19/03/2016

Alfa Group Varillaz Sokağın Ritmi Alfa Group Varillaz Sokağın Ritmi Alfa Group Varillaz Sokağın Ritmi Alfa Group Varillaz Sokağın Ritmi Alfa Group Varillaz Sokağın Ritmi Alfa Group Varillaz Sokağın Ritmi Alfa Group Varillaz Sokağın Ritmi Alfa Group Varillaz Sokağın Ritmi Alfa Group Varillaz Sokağın Ritmi Alfa Group Varillaz Sokağın Ritmi Alfa Group Varillaz Sokağın Ritmi Alfa Group Varillaz Sokağın Ritmi

YouTube video