M3 Works ekibi olarak Hayat Kimya ekibi ile birlikte oldukça keyfili bir Ritm Motivasyon Atölyesi gerçekleştirdik. 110 kişiden oluşan Hayat Kimya ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi için oldukça heyecanlıydı. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikir sahibi olmayan katılımcılar heyecanla Ritm Motivasyon Atölyesi’nin başlamasını bekliyordu. Hazırlıkların tamamlanmasının ardından Hayat Kimya ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi’nin yapılacağı alana alınmaya başlandı.

Alana giren katılımcılar bir an önce Ritm Motivasyon Atölyesi’ne başlamak istiyordu. Eğitmenlerimizin bir araya gelmesiyle birlikte Ritm Motivasyon Atölyesi’ne geçildi. Öncelikli olarak eğitmenlerimizin kısa bir gösterisi vardı. Coşkuyla izlenen gösterinin ardından Ritm Motivasyon Atölyesi resmen başladı. İlk olarak takımlara ayrılan Hayat Kimya ekibi egzersiz yapmaya başladı. İlk anlarda oldukça uyumsuz olan katılımcılar birlikte çalışma yapmaları gerektiğini fark etti. Birlikte çalışarak sonuca ulaşacaklarını fark eden Hayat Kimya ekibi takım çalışmasının önemini bir kez daha anlamış oldu.

En önemli kurallardan birinin takım çalışması olduğu Ritm Motivasyon Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşmaya başlayan katılımcılar ilk anlardaki uyumsuz hallerini üstlerinden atmıştı. Hep birlikte hareket ederek bir olmayı fark eden katılımcılar için hem eğlenceli hem de öğretici bir Ritm Motivasyon Atölyesi gerçekleştiriyordu. Böylece oldukça farklı bir Ritm Motivasyon Atölyesi devam ederken Hayat Kimya ekibi de birçok farklı olguyu hep birlikte yeniden keşfediyordu.

Takım olmayı başaran ve doğru sesleri çıkaran Hayat Kimya ekibi ekibi yavaş yavaş çalışmalarını tamamlamaya başlıyordu. Sırada gün boyunca çalıştıkları ritmi kaydetmek vardı. İlk olarak prova kaydı çeken katılımcılar ardından final kaydını çekmeye hazırdı. Eğitmenlerimizin direktifleriyle birlikte büyük kayıt başladı. Oldukça iyi bir performans sergileyen Hayat Kimya ekibi eğitmenlerimizi bile şaşırttı. Ritm Motivasyon Atölyesi’nden öğrenilmesi ve yapılması gereken ne varsa yerine getiren katılımcılar aynı zaman da oldukça fazla eğlendi. Hiç unutamayacakları anlar yaşayan Hayat Kimya ekibi bol bol fotoğraf çektirdi. Takım olmayı ve birlikte hareket etmeyi yeniden keşfeden Hayat Kimya ekibi oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrıldı.

Yer: Hotel Çelik Palas / Bursa
Tarih: 25/03/2016

Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video