Suryapı ekibi ile birlikte Sokağın Ritmi aktivitesini gerçekleştirdik. Aklınıza gelebilecek her şeyin enstrüman olduğu Sokağın Ritmi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Daha önce hiç izlemedikleri bir gösteri gerçekleştiren Sokağın Ritmi müzisyenleri tüm katılımcıları şaşırttı.

ICC’deki fuarda sahne alan Sokağın Ritmi ekibi sahne için hazırdı. Saat başı gösteri sergileyecek olan müzisyenler her turda farklı bir konseptle ve müzik türüyle sahne aldı. Suryapı standında bulunan katılımcıları oldukça şaşırtan Sokağın Ritmi müzisyenleri fuara katılanlara hiç unutamayacakları anlar yaşattı.

Sur Yapı bünyesinde kullanılan çeşitli inşaat malzemelerinin enstrüman olduğu etkinlikte heyecan hep en üst düzeydeydi. Oldukça geniş bir repertuara sahip olan müzisyenler katılımcıların isteklerine göre de Sokağın Ritmi etkinliğine yön verdi. Kullanılan enstrümanların alışık olduğumuz ritm aletleri olmaması katılımcıları oldukça şaşırttı. Hatta katılımcılarda da çalma isteği uyandıran malzemeler vardı. Oldukça keyifli devam eden Sokağın Ritmi etkinliğinde katılımcılar doyasıya eğlendi.

25 ve 26 Mart 2016’da gerçekleşen fuarda katılımcılar iki gün boyunca farklı bir müziğin ve görsel şölenin tadını çıkardı. Bol bol fotoğraf çektiren ve videolar çeken katılımcılar hiç unutamayacakları bu anları somutlaştırdı.

Yer: İstanbul Kongre Merkezi
Tarih: 25/03/2016

Suryapı Sokağın Ritmi Suryapı Sokağın Ritmi Suryapı Sokağın Ritmi Suryapı Sokağın Ritmi Suryapı Sokağın Ritmi Suryapı Sokağın Ritmi Suryapı Sokağın Ritmi Suryapı Sokağın Ritmi