Evolvia ekibi ile birlikte oldukça farklı bir aktivite gerçekleştirdik. Kıbrıs’ta buluştuğumuz Evolvia ekibi Buff Boyama Atölyesi için oldukça heyecanlıydı. Daha önce buna benzer hiçbir aktivite gerçekleştirmemiş olan katılımcılar meraklı gözlerle aktivitenin başlamasını istiyordu.

Oldukça heyecanlı görünen katılımcılar bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu. Alanın hazırlanmasıyla birlikte Buff Boyama Atölyesi başladı. Oldukça heyecanlı oldukları gözlemlenen katılımcılar hemen aktiviteye başladı. Kendi Buff’larını yapacak olan katılımcılar ellerinde bulunan malzemeleri en iyi şekilde kullanmalıydı. Masada bulunan sprey boyalar ve kalemler oldukça ilgi çekiciydi. İstedikleri deseni şablonlar yardımıyla bulan katılımcılar çizimlerin ardından boyamaya geçti. Oldukça farklı şablonlar kullanan katılımcılar sadece şablonlara bağlı kalmadı. Aynı zamanda kalemler yardımıyla kendi çizimlerini de gerçekleştiren Evolvia ekibi unutulmaz anlar yaşadı.

Bireylerin kendi bufflarını yaptıkları Buff Boyama Atölyesi oldukça ilginç anlara sahne oldu. Bireysel bir aktivite gibi görünmesinin yanı sıra bir takım çalışması da olan Buff Boyama Atölyesi’nde heyecan hiç azalmadı. Bütün katılımcıların kendileri için yaptıkları buffların yanı sıra birbirlerine de çeşitli bufflar yaptılar. İletişimlerini pekiştiren katılımcılar hem kendilerine ait bir şeyler ürettiler hem de takım içi iletişimi gerçekleştirdiler.

Buff Boyama Atölyesi’nde birbirinden farklı bufflar üreten katılımcılar hiç unutamayacakları anlar yaşadı. Birbirlerine de hediyeler yapan katılımcılar böylece arkadaşlıklarını da güçlendirdi. Birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar bolca eğlendi.

Oldukça hoş vakit geçiren katılımcılar hiç unutamayacakları anılar yaşadı. Bol bol fotoğraf çektiren Evolvia ekibi bu kareleri sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başladı. Böylece birlikte hareket etmeyi de öğrenen katılımcılar hem eğlendi hem de öğrendi.

Yer: Kıbrıs
Tarih: 28/03/2016

Evolvia Buff Boyama Atölyesi Evolvia Buff Boyama Atölyesi Evolvia Buff Boyama Atölyesi Evolvia Buff Boyama Atölyesi Evolvia Buff Boyama Atölyesi Evolvia Buff Boyama Atölyesi Evolvia Buff Boyama Atölyesi Evolvia Buff Boyama Atölyesi Evolvia Buff Boyama Atölyesi Evolvia Buff Boyama Atölyesi Evolvia Buff Boyama Atölyesi Evolvia Buff Boyama Atölyesi

YouTube video