Evolvia ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Ritm Motivasyon Atölyesi gerçekleştirdik. 100 kişiden oluşan Evolvia ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi için oldukça heyecanlıydı. M3 Asistanlarının alanı hazırlamasıyla birlikte aktivite başladı.

Eğitmenlerimizin alana gelmesinin ardından müzisyen ekibi Evolvia için kısa bir gösteri sergiledi. Oldukça renkli anlara sahne olan gösterinin ardından eğitmenlerimiz ekibi takımlara ayırdı. Üç ayrı takıma ayrılan katılımcılar egzersiz yapmaya başladı. Katılımcılar ilk anlarda oldukça zorlandı. Fakat birlikte hareket ettikçe uyumsuzluklarını bırakan katılımcılar Ritm Motivasyon Atölyesi’nden keyif almaya başladı. Önemli olanın takım olmak olduğunu fark eden katılımcılar

Takım çalışmasının en iyi örneklerinden biri olan Ritm Motivasyon Atölyesi hem oldukça eğlenceli hem de oldukça öğretici bir aktivitedir. Takım olma halini yeniden yaşayan katılımcılar için oldukça farklı bir Ritm Motivasyon Atölyesi gerçekleşiyordu.

Egzersizlerine devam eden takımlar uyumsuzluklarını üzerilerinden atmaya başladı. Yavaş yavaş koordineli hareket etmeye başlayan takımlar için heyecan hiç azalmadı. Birlikte hareket ederek tek bir ses çıkaran katılımcılardı. Birlikte hareket etmenin ve takım olmanın önemini fark eden katılımcılar için oldukça ilginç bir Ritm Motivasyon Atölyesi gerçekleşiyordu. Böylece daha önce hiç yaşamadıkları bir şeyi deneyen Evolvia ekibinde heyecan hiç azalmadı.

Uyumlu hareket eden katılımcılar için gün boyunca çalıştıklarını sergileme zamanı gelmişti. Eğitmenimizin direktifleriyle birlikte Ritm Motivasyon Atölyesi kaydı başladı. Hep birlikte hareket ederek gün boyunca çalıştıklarını kaydeden katılımcılar müthiş bir kayıt ortaya çıkardı. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan Evolvia ekibi bunları bol bol fotoğraf çektirerek somutlaştırdı.

Yer: Kıbrıs
Tarih: 28/03/2016

Evolvia Ritm Motivasyon Atölyesi Evolvia Ritm Motivasyon Atölyesi Evolvia Ritm Motivasyon Atölyesi Evolvia Ritm Motivasyon Atölyesi