Sürpriz Maket Atölyesi

maket atölyesiSürpriz maketler ve takımınızla yapabileceklerinizi görünce inanamayacaksınız. Ürünlerinizi yeniden tasarlayabilir, gelecekteki ofislerinizi oluşturabilirsiniz. Kaynaklar sınırlı ve takımlara dağılmış durumda. Zamanında görevi tamamlamak için alışveriş, takas hatta sıkı pazarlıklar etmeniz gerekecek!

Üstelik dilerseniz bunları aktivite sonunda ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştıracak derneklere bağışlayabiliriz!

Katılımcı: 20-500
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: Takım Çalışması, İletişim, Ekip Ruhu, Yaratıcılık, Eğlence,
Konsantrasyon, Buz Kırıcı

 

 

 

 

 

 

Referans İşler

BNP Paribas Cardif

bnp-yapboz-lego (1) bnp-yapboz-lego (2) bnp-yapboz-lego (3) bnp-yapboz-lego (4)

M3 Works ekibi olarak BNP Paribas Cardif ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir aktivite gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahne olan Yapboz Lego Atölyesi BNP Paribas Cardif Genel Müdürlük’te gerçekleşti. 30 kişilik bir katılımın olduğu Yapboz Lego Atölyesi’nde katılımcılar gönüllerince eğlendiler.

Takım çalışmasının bir kez daha vurgulandığı Yapboz Lego Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan BNP Paribas Cardif ekibi hem eğlenceli hem de öğretici bir aktivite gerçekleştirdi.

Pfizer

M3 Works ekibi olarak Pfizer ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir aktivite gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahne olan Yapboz Lego Atölyesi Kıbrıs’da gerçekleşti. 40 kişilik bir katılımın olduğu Yapboz Lego Atölyesi’nde katılımcılar gönüllerince eğlendiler.  Birçok olguyu yeniden keşfeden katılımcılar Yapboz Lego Atölyesi için oldukça heyecanlıydı.

Takım çalışmasının bir kez daha vurgulandığı Yapboz Lego Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan Pfizer ekibi hem eğlenceli hem de öğretici bir aktivite gerçekleştirdi.

Etkinlik Türü
Indoor
Süre
120 - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Eğlence
İletişim
Konsantrasyon
Sosyal sorumluluk
Takım çalışması
Yaratıcılık