maket atölyesiSürpriz maketler ve takımınızla yapabileceklerinizi görünce inanamayacaksınız. Ürünlerinizi yeniden tasarlayabilir, gelecekteki ofislerinizi oluşturabilirsiniz. Kaynaklar sınırlı ve takımlara dağılmış durumda. Zamanında görevi tamamlamak için alışveriş, takas hatta sıkı pazarlıklar etmeniz gerekecek!

Üstelik dilerseniz bunları aktivite sonunda ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştıracak derneklere bağışlayabiliriz!

Katılımcı: 20-500
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: Takım Çalışması, İletişim, Ekip Ruhu, Yaratıcılık, Eğlence,
Konsantrasyon, Buz Kırıcı

 

 

Referans İşler

BNP Paribas Cardif

M3 Works ekibi olarak BNP Paribas Cardif ekibi ile keyifli bir Sürpriz Lego Atölyesi İstanbul’da gerçekleşti. Oldukça keyifli geçen aktivitede katılımcılar tam anlamıyla odaklandılar. Sürpriz Lego Atölyesi’nde katılımcılar gönüllerince eğlendiler. Birçok olguyu yeniden keşfeden katılımcılar Sürpriz Lego Atölyesi için oldukça heyecanlıydı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/bnp-paribas-cardif-surpriz-lego-atolyesi/

Atlas Copco

M3 Works ekibi olarak Atlas Copco ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir aktivite gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahne olan Sürpriz Maket Atölyesi İstanbul’da gerçekleşti. Kişi sayısının az ama katılımın tam olduğu Sürpriz Maket Atölyesi’nde katılımcılar gönüllerince eğlendiler. Birçok olguyu yeniden keşfeden katılımcılar Sürpriz Maket Atölyesi için oldukça heyecanlıydı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/atlas-copco-surpriz-maket-atolyesi/

Etkinlik Türü
Indoor
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Eğlence
İletişim
Konsantrasyon
Sosyal sorumluluk
Takım çalışması
Yaratıcılık