M3 Works ekibi olarak BNP Paribas Cardif ekibi ile keyifli bir Sürpriz Lego Atölyesi İstanbul’da gerçekleşti. Oldukça keyifli geçen aktivitede katılımcılar tam anlamıyla odaklandılar. Sürpriz Lego Atölyesi’nde katılımcılar gönüllerince eğlendiler. Birçok olguyu yeniden keşfeden katılımcılar Sürpriz Lego Atölyesi için oldukça heyecanlıydı.

19 Ekim 2018 tarihinde, İstanbul’daki etkinlikte BNP Paribas Cardif ekibi ile eğlenceli  bir Sürpriz Lego Atölyesi gerçekleştirdik. Kıyasıya bir rekabet içine giren katılımcılar kazanan takım olmak için yarıştılar. Takımların gerçekleştirmeleri gereken görevler vardı. Legolar yardımıyla verilen görevleri tamamlayan takımlar ikinci aşamaya geçiyordu. İkinci aşama ise yapboz parçalarını doğru birleştirmekti. Az bir zaman diliminde kendilerine verilen görevlerini tamamlamaları gereken takımlar hem birbirlerine karşı hem de zamana karşı yarışıyordu. Tüm görevleri eksiksiz tamamlayan takım yarışı kazanıp sürpriz hediyeye ulaşacaktı. Böylece BNP Paribas Cardif ekibinde de Sürpriz Lego Atölyesi’ni ilk bitiren takım yarışı kazanmış oldu. Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan katılımcıların mutlu oldukları gözlemlenebiliyordu. Finalde kazanan takıma ödülü verildi. Takım çalışmasının ve birlikte hareket edip koordineli hareket etmenin öneminin bir kez daha hatırlandığı Sürpriz Lego Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı ve enerji başladığı gibi hep en üst seviyede devam etti. Katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici bir Sürpriz Lego Atölyesi gerçekleştiriyordu. Takım olma halinin en üst düzeye çıktığı Sürpriz Lego Atölyesi’nde katılımcılar aynı zaman da birbirlerini de yakından tanıma fırsatı yakaladı.

Becerikli oldukları taraflarının anlatma fırsatı yakalayan BNP Paribas Cardif ekibi takım olarak bir ve bütün olmanın önemini iyice kavradı. Hep birlikte hareket ederek nasıl hızlı olunacağını da tekrardan hatırlayan katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici bir Sürpriz Lego Atölyesi gerçekleştirdi. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar unutulmaz anlar yaşadı. Hiç unutamayacakları anlar yaşadılar.

Yer: BNP Paribas Cardif Genel Müdürlük
Tarih: 19/10/2018

YouTube video