M3 Works ekibi olarak Atlas Copco ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir aktivite gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahne olan Sürpriz Maket Atölyesi İstanbul’da gerçekleşti. Kişi sayısının az ama katılımın tam olduğu Sürpriz Maket Atölyesi’nde katılımcılar gönüllerince eğlendiler. Birçok olguyu yeniden keşfeden katılımcılar Sürpriz Maket Atölyesi için oldukça heyecanlıydı.

Sürpriz Maket Atölyesi’nde kıyasıya bir rekabet içine giren katılımcılar kazanan takım olmak için yarışıyordu. Takımların gerçekleştirmeleri gereken görevler vardı. Legolar yardımıyla verilen görevleri tamamlayan takımlar ikinci aşamaya geçiyordu. İkinci aşama ise yapboz parçalarını doğru birleştirmekti. Az bir zaman diliminde kendilerine verilen görevlerini tamamlamaları gereken takımlar hem birbirlerine karşı hem de zamana karşı yarışıyordu. Tüm görevleri tamamlayan takım yarışı kazanıp sürpriz hediyeye ulaşacaktı. Böylece Atlas Copco ekibinde de Sürpriz Maket Atölyesi’ni ilk bitiren takım yarışı kazanmış oldu. Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan katılımcıların mutlu oldukları gözlemlenebiliyordu. Finalde kazanan takıma ödülü verildi. Takım çalışmasının ve birlikte hareket edip koordineli hareket etmenin öneminin kavrandığı Sürpriz Maket Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı ve enerji hep en üst seviyede devam etti. Katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici bir Sürpriz Maket Atölyesi gerçekleştiriyordu. Takım olma halinin en üst düzeye çıktığı Sürpriz Maket Atölyesi’nde katılımcılar aynı zaman da birbirlerini de yakından tanıma fırsatı yakaladı.

Becerikli oldukları taraflarının anlatma fırsatı yakalayan Atlas Copco katılımcıları takım olarak bir ve bütün olmanın önemini iyice kavradı. Hep birlikte hareket ederek nasıl hızlı olunacağını da tekrardan hatırlayan katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici bir Sürpriz Maket Atölyesi gerçekleştirdi. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar unutulmaz anlar yaşadı. Hiç unutamayacakları anlar yaşayan katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu. Takım olmanın öneminin kavrandığı Sürpriz Maket Atölyesi oldukça keyifli bir şekilde sona erdi.

Yer: İstanbul
Tarih: 20/07/2018

Atlas Copco Sürpriz Maket AtölyesiAtlas Copco Sürpriz Maket AtölyesiAtlas Copco Sürpriz Maket AtölyesiAtlas Copco Sürpriz Maket Atölyesi