companyrally
Gemi, uçak, motosiklet, kamyon… Ne isterseniz projelendirelim!

Şirketiniz kamyon mu üretiyor? Tüm süreçleri çalışanlarınız deneyimleyin. Şirketinizin simgesi bir gemi mi? Hadi onlarca kişi on metrelik dev bir gemi yapalım!

Hadi Yapalım! İle dilediğiniz materyaller mühendislerimizce projelendirilir ve takımlara ayrılan katılımcılara görevleri sunulur. Tüm takımlar kendi parçalarını ahşap, karton, metal gibi sınırlı malzemelerle en iyi şekilde inşa ettikten sonra finalde tümü birleşir ve dev modelimiz ortaya çıkar! Dilerseniz her takım daha küçük kendi modelini yapar.

Katılımcı: 5-15 kişilik takımlar halinde 30 takıma kadar
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: İletişim becerilerini arttırmak, Ekip ruhunu geliştirmek, Yaratıcılık, Eğlence, Takım Çalışması, Konsantrasyon, Buz Kırıcı

YouTube video

Referans İşler

Nivea

24 Aralık 2015 Perşembe günü Antalya’da Nivea ekibiyle birlikte Gemi Yapımı atölyesini gerçekleştirdik. 180 kişilik bir ekip olan Nivea yılsonu toplantısı için Antalya’daydı. Toplantı arası verildiği sırada alana girip bütün hazırlıkları tamamlayan M3 asistanları etkinlik için hazırdı. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikri olmayan Nivea ekibi oldukça heyecanlıydı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/nivea-gemi-yapimi/

Turkish Bank

17 Aralık 2016 Cumartesi günü İstanbul’da Turkish Bank ekibiyle birlikte Gemi Yapımı atölyesini gerçekleştirdik. İstanbul’da gerçekleştirilen toplantı da toplantı arası verildiği sırada alana girip bütün hazırlıkları tamamlayan M3 asistanları etkinlik için hazırdı. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikri olmayan Turkish Bank ekibi oldukça heyecanlıydı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/turkish-bank-hadi-yapalim/

Etkinlik Türü
Outdoor
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Eğlence
İletişim
Konsantrasyon
Takım çalışması
Yaratıcılık