YouTube video

17 Aralık 2016 Cumartesi günü İstanbul’da Turkish Bank ekibiyle birlikte Gemi Yapımı atölyesini gerçekleştirdik. İstanbul’da gerçekleştirilen toplantı da toplantı arası verildiği sırada alana girip bütün hazırlıkları tamamlayan M3 asistanları etkinlik için hazırdı. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikri olmayan Turkish Bank ekibi oldukça heyecanlıydı.

Sunucumuzun alana gelip açılış konuşması yapmasının ardından takımlara ayrılan Turkish Bank ekibi hızla aktiviteye başladı. Önemli olanın hız olmadığı aktivitede her takım bütün içinde kendilerine düşen parçayı en iyi biçimde yapmalıydı.

Takım olarak hareket etmenin en önemli kural olduğu Gemi Yapımı aktivitesinde heyecan bir kez olsun azalmadı.

Takımların kendilerine düşen parçaları bitirmesiyle birlikte sıra o parçaları birleştirmeye gelmişti. Bütünün nasıl göründüğü merak konusuydu. Ortaya müthiş bir gemi çıktı. Takım olarak hareket eden katılımcılar sonuçtan oldukça memnundu. En iyi tasarımı yapan takıma sürpriz hediyeler verildi. Oldukça mutlu oldukları gözlemlenen Turkish Bank ekibi hiç unutamayacakları bir Gemi Yapımı aktivitesini geride bıraktı.

Yer: İstanbul
Tarih: 17/12/2016

Turkish Bank Hadi Yapalım Turkish Bank Hadi Yapalım Turkish Bank Hadi Yapalım Turkish Bank Hadi Yapalım Turkish Bank Hadi Yapalım Turkish Bank Hadi Yapalım Turkish Bank Hadi Yapalım Turkish Bank Hadi Yapalım Turkish Bank Hadi Yapalım Turkish Bank Hadi Yapalım Turkish Bank Hadi Yapalım Turkish Bank Hadi Yapalım