24 Aralık 2015 Perşembe günü Antalya’da Nivea ekibiyle birlikte Gemi Yapımı atölyesini gerçekleştirdik. 180 kişilik bir ekip olan Nivea yılsonu toplantısı için Antalya’daydı. Toplantı arası verildiği sırada alana girip bütün hazırlıkları tamamlayan M3 asistanları etkinlik için hazırdı. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikri olmayan Nivea ekibi oldukça heyecanlıydı.

Sunucumuzun alana gelip açılış konuşması yapmasının ardından takımlara ayrılan Nivea ekibi hızla aktiviteye başladı. Önemli olanın hız olmadığı aktivitede her takım bütün içinde kendilerine düşen parçayı en iyi biçimde yapmalıydı.

Takım olarak hareket etmenin en önemli kural olduğu Gemi Yapımı aktivitesinde heyecan bir kez olsun azalmadı.

Takımların kendilerine düşen parçaları bitirmesiyle birlikte sıra o parçaları birleştirmeye gelmişti. Bütünün nasıl göründüğü merak konusuydu. Ortaya müthiş bir gemi çıktı. Takım olarak hareket eden katılımcılar sonuçtan oldukça memnundu. En iyi tasarımı yapan takıma sürpriz hediyeler verildi. Oldukça mutlu oldukları gözlemlenen Nivea ekibi hiç unutamayacakları bir Gemi Yapımı aktivitesini geride bıraktı.

Yer: Antalya
Tarih: 24/12/2015

Nivea Gemi Yapımı Nivea Gemi Yapımı Nivea Gemi Yapımı Nivea Gemi Yapımı Nivea Gemi Yapımı Nivea Gemi Yapımı Nivea Gemi Yapımı Nivea Gemi Yapımı

YouTube video