Varillaz (Sokağın Ritmleri)

karikatur resimVarillaz performans grubu metal varil, çöp kovası, plastik varil, süpürge sopaları, teneke kapaklar, kutular, inşaat malzemeleri gibi enstrümanlarla yurtdışındaki benzerleri kalitesinde çok özel bir ritm ve müzik gösterisi sunar.

Varillaz grubu size özel gösteri hazırlayabildiği gibi sizin ürünlerinizi kullanarak (örneğin bir sinema grubunda kullandığımız film kutuları, film bobinleri; bir inşaat firması için kullandığımız kazma kürekler; bir parfüm firması için kullandığımız parfüm şişeleri vb.), takımlarınızın da bu gösterilerde sahne almasını sağlayabilir.

Varillaz hakkında ayrıntılı bilgi için: www.varillaz.com

logo

Akbank Caz Festivali’ndeydik!

akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi

Varillaz, Akbank Caz Festivali’nde yedi birbirinden keyifli konser verdi. Hem konser, hem flashmob etkinliklerinde bulunan Varillaz, İstinye Park, Taksim, Sabancı Holding, Gebze Akbank Call Center, İstiklal Caddesi Aksanat gibi mekanlarda izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Ayakkabı boyacısının şehrin ritmine kendini kaptırdığı sırada çalmasıyla başlayan gösteriye hemen temizlik emekçisi dahil olur. Ardından süt mısır satıcısı işin içine girer. O sırada yoldan geçen bir iş adamı da bond çantasını mısır satıcısının tezgahına koyarak çantasından çıkardığı bagetlerle ritme kapılır. En sonunda Akbank Caz Festivali reklamının yıldızı saksafon üstadı Dennis ve trompetçinin de katılımıyla orkestra Samba De Jenerio ile kalabalığı coşturur. Geniş bir marakas ekibi de ortamı şenlendirmek üzere Varillaz’a katılır ve finalde Varillaz alkışlayan seyirciyi selamlar. Sizleri de bu coşkuya her zaman bekliyoruz.

akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (3) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (5) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (6) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (7) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (9) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (12) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (14) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (16)

İstiklal Caddesi

Sabancı Center

Referans İşler

Eczacıbaşı

eczacibasi-280-150

Variller, süpürgeler, şampuan şişeleri, oralet ve salça kutuları.. Hepsinin aslında birer enstrüman olduğunun ispatı olan sokağın ritmi gösterisinde müziğin evrenselliği gözler önüne serilmiş oldu. Eczacıbaşı için M3 Works ile gerçekleştirilen Sokağın Ritmi gösterisi katılımcıların eğlenmesini sağladı. Katılımcıların dans ederek eşlik ettiği gösteri sırasında keyifli anlar yaşanırken etkinliğine renk katılmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/eczacibasi-sokagin-ritmi/

Daiichi Sankyo

daiichisankyo-280-150

M3 Works olarak Daiichi Sankyo ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Sokağın Ritmi Atölyesi takım ruhunun canlandığı ve motivasyonun sağlandığı bir çalışma olarak hayata geçti. Farklı ülkelerden katılan 120 katılımcı takım ruhunu ve firma içi iletişimini Sokağın Ritmi Atölyesi ile birlikte arttırdılar. Motivasyon ile takım çalışması başarılı bir hal alırken katılımcılar arasındaki iletişim de güçlendirilmiş oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/daiichi-sankyo-sokagin-ritmi/

İSTESOB

istesob-280-150

M3 Works olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İSTESOB üyesi kadınlar ile gerçekleştirdiğimiz Sokağın Ritm’i gösterisi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcılar tencere ve tahta kaşıklar ile ritm tutarak ekibimiz ile beraber eğlendiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/istesob-sokagin-ritmi/

Sahibinden

sahibinden-280-150

M3 Works olarak Sahibinden.com için düzelendiğimiz Sokağın Ritmleri etkinliği eğlenceli anlar yaşanmasına olanak sağladı. Sıradışı malzemeler kullanılarak eğlenceli ritmler ortaya koyan etkinlik sayesinde Sahibinden.com çalışanları keyifli vakit geçirdiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/sahibinden-com-sokagin-ritmi/

Yörsan

yorsan-280-150

Sokağın Ritmi atölyesi M3 Works ekibi tarafından bu sefer de 15 Ağustos 2015 tarihinde Yörsan için gerçekleştirildi. Toplamda 130 kişinin katılım sağladığı etkinlikte ayrıca 2 kişilik eğitmen kadrosu da yer aldı. Yörsan fabrikasında kullanılan her şeyin enstrüman olarak kullanılması ise katılımcıları şaşırttı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/yorsan-sokagin-ritmi/

Abbott

Abbott

“Abbott İlaç” çalışanlarına M3 Works tarafından düzenlenen  Sokakların Ritmi ve katılımcılarla birlikte yapılan junkyard sokağın ritmleri takım çalışması ve motivasyon çalışmaları başarıyla tamamlandı. 500 katılımcının yeraldığı çalışmada, takım olmanın ve beraber çalışmanın önemi bir kez daha öne çıkmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/abbott-ilac-sirketler-sokagin-ritimleri/

Asya Meyve Suyu

asyameyvesuyu-280-150

“Asya Meyve Suyu” çalışanlarına M3 Works tarafından düzenlenen Sokakların Ritmi ve katılımcılarla birlikte yapılan junkyard sokağın ritmleri takım çalışması ve motivasyon çalışmaları başarıyla tamamlandı. Takım olmanın ve beraber çalışmanın önemi bir kez daha öne çıkmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/asya-meyve-suyu-sokagin-ritmi/

Etkinlik Türü
Müzik Grupları, Ritim & Müzik
Süre
45dk. - 60dk.
Katılımcı Sayısı
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
İletişim
İşbirliği
Konsantrasyon
Motivasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji