dunyayi kurtaranRitmgirls, profesyonel ve enerjik dansçılardan oluşan, dans ve perküsyon gösterisini bir arada gerçekleştiren, DJ ile desteklenen çok enerjik bir gösteri grubudur. İşinize özel kostümleri, kıvrak dansları ve perküsyon show’larıyla unutulmaz bir performans sunarlar.

Ritmgirls; dansları, perküsyon show’ları ve DJ altyapısı ile festival, fuar, toplantı, konserlerde muhteşem performanslarını sergilerken izleyicilere unutulmaz anlar yaşatır.

Markanıza, şirketinize uygun kostüm seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca size özel kostümler ve gösteriler hazırlanabilmektedir. Showlarda ürünleriniz kullanılabilmektedir.

ritmgirls-1 ritmgirls-2 ritmgirls-3 ritmgirls-4

Dans kızlarımızı görmek için: ritmgirls.com

Referans İşler

Remax

Remax çalışanlarının gün boyu devam eden eğitimleri arasında gerçekleşen Ritmgirls dans gösterisi katılımcılara oldukça keyifli anlar yaşattı. Ritmgirls’ün dans gösterisine kendini kaptıran izleyenler çalan müziğin ve ekibimizin danslarının büyüsüne kendilerini kaptırdılar.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/remax-ritmgirls/

HMF Hyundai

hmf-280-150

M3 Works olarak HMF Hyundai ekibi ile gerçekleştirdiğimiz dans gösterisi birbirinden güzel koreografileri ile izleyenlerin beğenisine sunuldu. Dans gösterisinde her zevke hitap eden ve izleyenleri büyüleyen özel showlar yer alırken M3 Works Dans Grubu fuara damgasını vurmuş oldu. Fuar katılımcıların ilgisiyle daha da renklenen gösteri keyifli ve eğlenceli anlar yaşattı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/hmf-hyundai-m3-works-dans-toplulugu/

Soyak

soyak-280-150

Soyak Bahçeşehir etkinlik alanında gün bayunca kalımcılarında yer aldığı Ritmgirls&Perküsyon Show büyük ilgi gördü.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/soyak-bahcesehir-ritmgirls/

Kontek

kontek-280-150

Kontek Otomasyon standında, M3 Works Ritmgirls Performans Kızları, standa yoğun bir ilginin oluşmasını sağladı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/kontek-otomasyon-ritm-girls-performanslari/

Penti

penti-280-150

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda gerçekleşen Unifest’te, Penti standında DJ’i ve MC’si ile tam kadro sahne alan M3 Works ve Ritmgirls, hem kızların muhteşem dans show’larıyla; hem de interaktif ritm projesiyle büyük ilgi topladı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/unifest-penti-standi/

Etkinlik Türü
Müzik Grupları
Kazanımlar
Eğlence
Motivasyon