Makyaj Sırları & Parfüm Atölyesi

makyaj sirlariGüzelliğinizi ortaya çıkarmak için sihirli bir değnek, bir usta ve renkli malzemeler gerekir. Bu atölye ile uzmanların fırçaları nasıl sihirli değneklere dönüştürdüğünü keşfedin, renkli malzemelerle güzellik büyüsü yapın!

Kendinize en profesyonel ve en doğru makyajı yapmanız için size yol gösteren uzmanlarımız, yüzünüze ve teninize en uygun stili ve güzelliğinizi ön plana çıkaracak renkleri bulmanıza da yardımcı oluyor.

10 Adımlık temel makyaj tekniği kullanılarak katılımcılar kendilerine özel yüz şemalarının nasıl çıkarılacağını öğreniyorlar. Atölye esnasında; özel makyaj teknikleri uygulanan katılımcılara, her kadının kendi kendisinin makyaj sanatçısı olabileceği öğretiliyor.

Parfüm Atölyesi

Uzman parfümörlerimiz eşliğinde gerçekleşen atölyede parfüm tarihçesini ve yapım aşamalarını öğreniyor, parfümü oluşturan hammaddeler ve esanslar ile kendi parfümlerimizi yapıyor ve özel şişelerine özel etiketlerimizle doldurup isimlendiriyoruz. Elbette etkinlik sonunda katılımcılara hediye ediliyor.

Referans İşler

Domino’s Pizza

dominos-makyaj-280-150

M3 Works olarak Domino’s Pizza ile yaptığımız Makyaj Sırları Atölyesi etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Katılımcıların büyük keyif aldığı etkinlikte alanında uzman eğitmenimizle birlikte keyifli bir aktivite gerçekleştirildi. Domino’s Pizza ekibinin güzel çalışanları güzelliğine bir güzellikte Makyaj Sırları Atölyesi etkinliğiyle kattı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/dominos-pizza-makyajin-sirlari-atolyesi/

JTI

jti-makyaj-280-150

TI çalışanlarına yapmış olduğumuz Makyaj Sırları Atölyesi etkinliği eğlenceli ve bir o kadar da renkli görüntülere sahne oldu. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile birlikte karşılıklı sohbet şeklinde geçen etkinliğimiz katılımcılar tarafından da beğenildi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/jti-makyajin-sirlari-atolyesi/

Philip Morris

pm-280-150

Philip Morris için M3 Works tarafından düzenlenen Makyaj Sırları Atölyesi’nde çalışanların uzman eğitmenlerimiz eşliğinde gerçekleştirdiği motivasyon atölyesi başarıyla tamamlandı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/philip-morris-makyaj-sirlari-atolyesi/

Etkinlik Türü
Aktiviteler
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
Kazanımlar
Eğlence
Motivasyon