sanat galerisiTakımlara ayrılan katılımcılar verilecek özel sanatsal malzemelerle şirket vizyonunu veya günün temasını anlatan modern sanat eserleri yaparlar. Moderatörlerimizin yönlendirdiği katılımcılar sunacakları eserleri özel malzemelerle yapabilecekleri gibi geri dönüşümlü malzemeler de kullanabilirler.

Her takımın eser sunuşu ardından oluşturulan sergi gösterime hazırdır.

YouTube video

Müşterinin Dediği Ol

Müşterimizin talepleri olsa ve bu talepler sürekli değişse, biz bir bütünün parçası olarak her seferinde daha yaratıcı, daha yenilikçi bir şekilde bu talepleri karşılayabilir ve takım olarak kalmayı başarabilir miyiz?

Takımlara ayrılan katılımcılar kısıtlı kaynaklarla moderatörün yönlendirdiği objelere dönüşmeye çalışır.

Değişen koşullara hızlı bir şekilde adapte olabilmek ve en iyi fikri bulabilmek için hem etkili iletişim kurmak hem de zamanla yarışmak zorunda kalan katılımcılar inovasyonu içselleştirirken çok da keyif alacaklar.

Katılımcı: 5-500
Zaman: 60-120 dakika
Kazanımlar: Hızlı düşünme, Değişim, Yaratıcılık, İletişim, İnovasyon

 

Referans İşler

Ceva Logistics

ceva-280-150

M3 Works olarak Ceva Logistics ekibi ile hayata geçen Ol Olabilirsen takım motivasyon etkinliğimiz katılımcıların enerjilerinin yüksek olduğu çok eğlenceli bir atölye olarak gerçekleşti. Ol Olabilirsen etkinliğimize katılmış olan Ceva Logistics ekibi birbirleri ile sürekli takım enerjilerini yüksek tutarak harika bir etkinlik geçirdiler. Ol Olabilirsen aktivitesinde kendilerine dağıtılan malzemeyi iyi değerlendiren katılımcılar etkinlik boyunca hem çok eğlendiler hem de çok renkli görüntüler ortaya koydular.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/ceva-logistics-ol-olabilirsen/

Etkinlik Türü
Sosyal Sorumluluk
Süre
60dk. - 120dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Hız
İletişim
Sosyal sorumluluk
Yaratıcılık