M3 Works olarak Ceva Logistics ekibi ile hayata geçen Ol Olabilirsen takım motivasyon etkinliğimiz katılımcıların enerjilerinin yüksek olduğu çok eğlenceli bir atölye olarak gerçekleşti. Ol Olabilirsen etkinliğimize katılmış olan Ceva Logistics ekibi birbirleri ile sürekli takım enerjilerini yüksek tutarak harika bir etkinlik geçirdiler. Ol Olabilirsen aktivitesinde kendilerine dağıtılan malzemeyi iyi değerlendiren katılımcılar etkinlik boyunca hem çok eğlendiler hem de çok renkli görüntüler ortaya koydular.

20 Ocak 2014 Pazartesi günü Güral Sapanca Wellness Park Otel’de Ceva Logistics ekibi ile yapılan Ol Olabilirsen etkinliği 180 kişinin katılımı ile hayata geçti. Ol Olabilirsen takım motivasyon çalışması etkinliğinde farklı gruplara ayrılan katılımcılar kendilerine dağıtılan materyallerden hayal güçlerini kullanarak firma ürünlerini oluşturdular. Aktivite sırasında firma içi iletişimini üst düzeylere taşıyan Ceva Logistics ekibi oluşan büyük sinerjiyi iyi derecede değerlendirdiler.

Ol Olabilirsen etkinliğinde firma değerlerini yaratıcılıklarıyla tanımlayan Ceva Logistics ekibi aynı zamanda birbirleri ile kurdukları firma içi iletişimin önemini kavradılar. M3 Works ekibi ile kendilerine dağıtılan materyallerle firma ürünleri ve yıllık hedeflerine uygun konseptteki değerleri oluşturan Ceva Logistics ekibi çok başarılı bir etkinlik geçirdi. Birbirleri ile takım motivasyonlarını yüksek tutan ve yaratıcılıklarını konuşturan tüm gruplar birbirleriyle yarışırken aynı zamanda da aktivitenin keyfini çıkarttılar. Katılımcılar kendilerine dağıtılan materyalleri sınırlı zaman içerisinde en etkin ve yaratıcı olarak kullanırken birbirleri ile de bir o kadar uyum içinde ve enerjileri yüksek bir aktivite gerçekleştirdiler. Ol Olabilirsen takım motivasyon atölyesinde en önemli olan kural firma değerleri çerçevesinde takım olma ve yaratıcılık özelliklerini en iyi şekilde kullanarak kısıtlı zamanda başarılı olmaktı. Birbirleri ile takım motivasyon enerjisini hiç düşürmeyen Ceva Logistics ekibi etkinliği başarılı bir şekilde tamamladı. Etkinlik sırasında çok eğlenen ve iletişimlerini arttıran Ceva Logistics ekibinin tüm grupları çok yaratıcı görseller meydana getirdiler.

Etkinlik sonrasında elde var olan materyalleri en yaratıcı kullanan takım birinciliği kutlarken diğer gruplarda arkadaşlarını kutladı ve takım ruhunun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kavradılar.

Yer: Güral Sapanca Wellness Park
Tarih: 20/1/2014

Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen Ceva Logistics Ol Olabilirsen

YouTube video