m3 challengeZirve yolu zorludur ve başarıya ancak birlikte ulaşabiliriz.Zirveye çıkan bu yolda türlü engeller olur, şartlar değişir, müşteri talepleri değişir. Değişime adapte olmak ve tüm süreçleri hep birlikte takım halinde akıllıca çözmek gerekir. M3 Challenge’da ulaşmamız gereken bir zirve ve piyasa koşullarının bıraktığı ölçüde özgür seçimlerimiz var. Takım olarak en çok puanı en kısa sürede elde edeceğimiz oyunlara yöneliyoruz. Ancak her bir parçayı almak için diğer takımların da bizim takımımızla orantılı bir başarı elde etmesi şart. Aynı departmanların senkronize başarıyla çalışması gerektiği gibi.

YouTube video

Katılımcı: 5-15 kişilik takımlar halinde 10 takıma kadar
Zaman: 90-180 dakika
Kazanımlar: Performans, Koordinasyon, Hız, Dayanıklılık, Pratik Zeka, Güç,
Denge

Referans İşler

Huawei

M3 Works ailesi olarak Huawei ekibi ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi eğlenceli anlara sahne oldu. Huawei çalışanları ile buluştuğumuz alanda aktivitenin başlamasıyla kıyasıya bir yarışa sahne oldu. Bu büyük yarışın ardından finalde kazanan takıma ödülleri verilerek taçlandırıldı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/huawei-m3-challenge/

Garanti Teknoloji

100 kişilik Garanti Teknoloji ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi enerjisi üst seviyelerde başlayan ve aynı enerji ile devam eden bir aktivite oldu. Garanti Teknoloji ekibi M3 Challenge oyunu ile adeta kıyasıya yarıştı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/garanti-teknoloji-m3-challenge/

Borusan Lojistik

M3 Works olarak Borusan Lojistik ekibi ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi renkli anlara sahne oldu. Borusan Lojistik çalışanları ile buluştuğumuz alanda aktivitenin başlamasıyla kıyasıya bir yarışa sahne oldu. Bu büyük yarışın ardından finalde kazanan takıma ödülleri verilerek taçlandırıldı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/borusan-lojistik-m3-challenge/

Etkinlik Türü
Outdoor
Süre
90dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Dayanıklılık
Denge
Güç
Hız
Koordinasyon
Pratik Zeka