M3 Works ailesi olarak Garanti Teknoloji ekibi ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi eğlenceli anlara sahne oldu. Garanti Teknoloji çalışanları ile buluştuğumuz alanda aktivitenin başlamasıyla kıyasıya bir yarışa sahne oldu. Bu büyük yarışın ardından finalde kazanan takıma ödülleri verilerek taçlandırıldı.

16 Ağustos 2018 Perşembe günü, Güneşli Gastronometro’da 100 kişilik Garanti Teknoloji ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi enerjisi üst seviyelerde başlayan ve aynı enerji ile devam eden bir aktivite oldu. Garanti Teknoloji ekibi M3 Challenge oyunu ile adeta kıyasıya yarıştı. M3 Works ekibinin kurulumu bittikten sonra toplantıdan çıkan Garanti Teknoloji çalışanları aktivite alanına geldiklerinde parkurları görünce ne yapacaklarını düşünmekteydiler. M3 Works moderatörü sahneye çıkıp yapacakları oyunu ve geçecekleri parkurları tek tek anlattıktan sonra Garanti Teknoloji çalışanlarının kafalarındaki soru işaretleri yavaşça gitmeye başlamıştı. 10 takıma ayrılan ekip ilk parkurlarının başına geçerek yarışmaya başladı. Parkurları takım halinde geçen Garanti Teknoloji çalışanları büyük rekabete sahne olan bir yarış çıkardı. Başlarda zorlanan ancak zamana ilerledikçe birlikte hareket edildiğinde parkurların daha kolay geçildiğini anlayan ekibin işleri daha da kolaylaşmış oldu. Parkurları sırasıyla geçen takımlar tüm etapları bitirdikten sonra topladıkları puanları hesaplanarak birinci olan takım belirlenmiş oldu. Final kısmında birinci olan takımı açıklayan sunucumuz birinci takıma ödüllerini teslim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler. Aktiviteden büyük keyif alan Garanti Teknoloji ekibi etkinliğin bitmesi ile aktivite alanında yüzleri gülen bir şekilde ayrıldılar.

Takım olunca zorlukların üstesinden ne kadar kolay gelindiğini bir kez daha hatırlamış olan Garanti Teknoloji ekibi etkinliğin tadını sonuna kadar çıkarmış oldu. Günün sonunda katılımcıların farkına vardığı ve hatırladığı birlikte hareket edip, takım halinde ilerlemenin önemini kendileri de gördüler.

Yer: Gastronometro / Güneşli
Tarih: 16/08/2018

YouTube video