YouTube video

M3 Works ailesi olarak Huawei ekibi ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi eğlenceli anlara sahne oldu. Huawei çalışanları ile buluştuğumuz alanda aktivitenin başlamasıyla kıyasıya bir yarışa sahne oldu. Bu büyük yarışın ardından finalde kazanan takıma ödülleri verilerek taçlandırıldı.

3 Kasım 2018 Cumartesi günü, Richmond Sapanca’da 30 kişilik Huawei ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi enerjisi üst seviyelerde başlayan ve aynı enerji ile devam eden bir aktivite oldu. Huawei ekibi M3 Challenge oyunu ile adeta kıyasıya yarıştı. M3 Works ekibinin kurulumu bittikten sonra toplantıdan çıkan Huawei çalışanları aktivite alanına geldiklerinde parkurları görünce ne yapacaklarını düşünmekteydiler. M3 Works moderatörü sahneye çıkıp yapacakları oyunu ve geçecekleri parkurları tek tek anlattıktan sonra Huawei çalışanlarının kafalarındaki soru işaretleri yavaşça gitmeye başlamıştı. Takımlara ayrılan ekip ilk parkurlarının başına geçerek yarışmaya başladı. Parkurları takım halinde geçen Huawei çalışanları büyük rekabete sahne olan bir yarış çıkardı. Başlarda zorlanan ancak zamana ilerledikçe birlikte hareket edildiğinde parkurların daha kolay geçildiğini anlayan ekibin işleri daha da kolaylaşmış oldu. Parkurları sırasıyla geçen takımlar tüm etapları bitirdikten sonra topladıkları puanları hesaplanarak birinci olan takım belirlenmiş oldu. Final kısmında birinci olan takımı açıklayan sunucumuz birinci takıma ödüllerini teslim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler. Aktiviteden büyük keyif alan Huawei ekibi etkinliğin bitmesi ile aktivite alanında yüzleri gülen bir şekilde ayrıldılar.

M3 Works olarak Huawei ekibi ile gerçekleştirdiğimiz etkinlikte katılımcılar büyükeyif aldılar. Takım olunca zorlukların üstesinden ne kadar kolay gelindiğini bir kez daha hatırlamış olan Huawei ekibi etkinliğin tadını sonuna kadar çıkarmış oldu.

Yer: Richmond Hotel / Sapanca
Tarih: 03/11/2018