M3 Works ekibi olarak Huawei ekibi ile birlikte Kokteyl Atölyesi’ni gerçekleştirdik. 30 kişilik bir ekip olan Huawei ekibi Kokteyl Atölyesi için oldukça heyecanlıydı. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar Kokteyl Atölyesi’nde birbirinden keyifli vakit geçirdi. Böylece oldukça farklı bir Kokteyl Atölyesi gerçekleştiren Huawei ekibi daha önce hiç yapmadıkları bir atölye gerçekleştirdi.

3 Kasım 2018 günü, Richmond Sapanca’da düzenlenen etkinlikte katılımcılar renkli anlar yaşadılar. Barmenimizin kısa bir sunum yapmasıyla birlikte kokteyl hakkında bilgi sahibi olan katılımcılar ardından yapacakları kokteylleri belirledi. Hemen çalışmaya başlayan Huawei ekibi oldukça heyecanlıydı. Masanın üzerinde bulunan çeşitli malzemelerle birlikte Kokteyl Atölyesi’ne başlayan katılımcılar oldukça eğleniyordu. Çeşitli kokteyller yapmayı öğrenecek olan Huawei ekibi oldukça heyecanlıydı. Birbirinden keyifli dakikalar geçiren katılımcılar oldukça fazla eğleniyordu.

Bireysel bir aktivite gibi gözükse de Kokteyl Atölyesi de takım çalışmasının öneminin fark edildiği aktivitelerden biridir. Etkinlik esnasında malzemeleri biten takımlar diğer takımlardan destek alarak görevlerini de başarıyla tamamladılar. Kokteyl yapmanın inceliklerini öğrenen katılımcılar aynı zaman da birbirlerini de yakından tanıma fırsatı bulur. Takım içi iletişimi kuvvetlendiren Kokteyl Atölyesi’nde katılımcılar koordineli hareket etmeyi de yeniden keşfeder. Hem çok eğlenceli hem de çok öğretici bir aktivite olan Kokteyl Atölyesi katılımcıların unutulmaz anlar yaşamasını sağlar.

Yer: Richmond Hotel / Sapanca
Tarih: 03/11/2018