YouTube video

M3 Works ekibi olarak Bell Holding çalışanları ile birlikte oldukça keyifli bir Define Avı etkinliği gerçekleştirdik. Ne yapacaklarından habersiz olan katılımcılar etkinlik alanına gelerek oyunun başlamasını beklediler.

2 Kasım 2018 Cuma günü Antalya’da bir otelde gerçekleştirilen Define Avı’nda 65 kişilik Bell Holding ekibi tam kadro hazırlardı. M3 Works asistanları sabahın erken saatlerinde alana gelip hazırlıklarını tamamlamıştı. İlk olarak takımlara ayrılan katılımcılar ardından Define Avı’na başladı. Define Avı’nda her takım kendilerine özel olarak hazırlanmış rotayı takip ediyordu. Gittikleri her noktada onları çeşitli görevler ve sorular bekliyordu. Her nokta da yer alan soruları ve görevleri takım halinde yerlerine getiren katılımcılar bir sonraki noktaya doğru harekete geçiyordu. Define Avı’nda temel amaç parkuru ilk bitirmek değildi. Soruları tam yanıtlayan ve görevleri eksiksiz yerine getiren takım Define Avı’nın kazananı oluyordu. Böylece hangi takımın Define Avı’nın kazananı olduğu en son ana kadar bilinmiyordu. Bu nedenle Define Avı’nda heyecan bir an olsun azalmıyordu. Katılımcılar hem takım olmayı öğreniyor hem de Define Avı’nı gerçekleştirdikleri yeri keşfe çıkıyordu. Define Avı aktivitesi takım çalışmasının en güzel örneklerinden biridir. Takımlara ayrılan katılımcılar hem bulundukları yeri keşfeder hem de takım olmanın önemini fark eder. Takım olan ve koordineli hareket etmeyi sürekli hale getiren katılımcılar Define Avı’nda hem eğlenir hem öğrenir. Böylece aynı anda birçok farklı kavramı pratik olarak uygulayan takımlar için unutulmaz anlar yaşanır. Zaman ilerledikçe takımlar arası rekabet artıyordu. Kimin kazanan olduğu merak konusuydu. Takımlar artık yavaş yarışı tamamlamaya başlamıştı. Kazanan takımın açıklanması için öncelikle hakem kararları açıklanacaktı. Hakemin seçimi doğrultusunda kazanan takım açıklandı. Kazanan takıma sürpriz hediyesi verildi.

M3 Works olarak Bell Holding ekibi için gerçekleştirilen Define Avı etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi hep üst seviyede seyretti. Define Avı etkinliği boyunca oldukça keyifli zaman geçiren Bell Holding ekibi aynı zaman da oldukça öğretici de bir gün geçirdi. Takım olmanın ve koordineli hareket etmenin önemini fark edildi. Birbirinden unutulmaz anlara sahne olan noktalar da fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmeyen katılımcılardı. Hiç unutamayacakları bir Define Avı gerçekleştirdi. Bell Holding ekibi oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrılmaya başladı.

Yer: Antalya
Tarih: 02/11/2018