M3 Works ekibi olarak Epson ekibi için gerçekleştirdiğimiz Define Avı etkinliği katılımcılara birçok unutulmaz anlar yaşattı. Etkinlik boyunca ekiplerin takım olma ve birlikte hareket etme duygularını fark etmesi ise en büyük kazanım oldu.

4 Kasım 2018 Pazar günü, Büyük Abant Otelinde 50 kişilik Epson ekibi ile yapmış olduğumuz Define Avı etkinliği renkli ve bir o kadar da eğlenceli anlara sahne oldu. M3 Works ekibinin katılımcılara oyunu anlatmasıyla etkinlik başlamış oldu. Daha sonra 5 gruba ayrılan katılımcılar Define Avı etkinliğine yüksek bir enerji ile başladılar. Ellerindeki haritaya göre ilk noktaya en kısa nasıl gideceklerini hesaplayan ekipler yola koyuldu. Her vardıkları noktada onları zorlu sorular ve görevler bekliyordu. Bütün soruların takım halinde cevaplanması gerektiğini kısa süre içinde fark eden ekipler birlikte hareket etmeye önem verdi. Bir kişi bile eksik olsa bir sonraki noktaya geçemeyeceklerini anlayan katılımcılar motivasyonlarını eşitlenmeye odaklandı. Takımların başlarında duran M3 Works asistanları ise katılımcıları bir arada tutmak, onlara yardımcı olup katılımcıların işlerini biraz daha rahatlatmıştı. Define Avı etkinliği boyunca enerjisini hiç düşürmeyen ve tamamlanan her bir görev sonrasında takım içi birlik ve beraberliklerini arttıran ekipler böylelikle takım çalışması ruhunun önemini bir kez daha hissetti. Büyük Abant Otelinde etkinlik boyunca ekipler alanda bulunan noktaları sırasıyla bitirmeye çalışıyorlardı. Birlikte hareket ederek Define Avı’ ndaki bütün soruları doğru cevaplamaya çalışan ekiplere Define Avı boyunca hem motivasyon takviyesi yapılırken hem de birlik olmanın önemi takım içinde görev dağılımının önemli vurgusu yapıldı. Define Avı’nda bir yandan bol bol fotoğraf çekip sohbet eden ekip diğer taraftan sorulara doğru yanıtları vermek ve görevleri eksiksiz bir şekilde yapmak için ellerinden gelen her şeyi yaptı.

M3 Works olarak Epson ile Büyük Abant Otelinde yaptığımız Define Avı etkinliği katılımcılar tarafından başarılı bir şekilde bitirildi. Takım olmayı ve birlikte hareket etmenin öneminin farkına varıldı.

Yer: Büyük Abant Oteli
Tarih: 04/11/2018