M3 Works olarak Sanofi firması ile gerçekleştirdiğimiz Çikolata Fabrikası etkinliği renkli anlara sahne oldu. Katılımcıların büyük keyif aldığı etkinlikte takım uyumunu yakalayan çalışanlar başarılı bir etkinlik geçirdiler.

8 Kasım 2018 Perşembe günü Sanofi ekibi ile birlikte Çikolata Fabrikası atölyesi gerçekleştirdik. Ofis binasında buluştuğumuz Sanofi ekibi ile çok eğlenceli bir aktivite gerçekleştirdik. 50 katılımcının yer aldığı aktivitede 5 takım kuruldu. Takım uyumu ve takım içi motivasyonu arttıran Çikolata Fabrikası atölyesi’nde Sanofi ekibi birbirlerinden destek alarak keyifli dakikalar geçirdi. Masaların üzerinde bulunan malzemeler ile en iyi tasarımı ve lezzeti yakalamaya çalışan takımlar ellerinden gelenin en iyisini yaptı. Ayrıca en iyi çikolatayı yapabilmek için birbirlerine yardımcı olan katılımcılar hem takım içi hem de takımlar arası bağları kuvvetlendirdi. Aktivite boyunca katılımcıların sergiledikleri iletişim oldukça başarılıydı. Takımlar arası iletişimin firma içi uyuma olan katkısını gösteren bu aktivite, Sanofi ekibi tarafından oldukça beğeni topladı. Yaratıcılığın takım çalışması ile zirveye çıktığı bu aktivitede, her takım birbirinden değişik lezzet ve görünümdeki çikolataları yaparken eğlenceli anlar yaşadı. Rekabetin yerini iş birliğinin ve uyumlu takım çalışmasının aldığı etkinlikte, Sanofi ekibi eğlenceli vakit geçirdiler.

Çikolata yapımı süresince iş bölümlerine takımca karar veren katılımcılar takım içi güveni ve takım içi iletişimlerini geliştirdiler. Takımların birbirleriyle yardımlaşarak yaptıkları çikolatalar katılımcıların motivasyonunu arttırmada katkıda bulundu.  Etkinlik başladığı andan itibaren enerjilerini hep yüksek tutan takımlar takım olmanın önemini bir kez daha hatırlamış oldular.,İş birliği içerisinde hazırlanan çikolatalar atölye sonunda hep birlikte keyifle tüketildi.

Yer: Sanofi Genel Müdürlük
Tarih: 08/11/2018

Sanofi Çikolata Fabrikası Sanofi Çikolata Fabrikası Sanofi Çikolata Fabrikası Sanofi Çikolata Fabrikası