Hadi Üretelim: Yaratıcı Tişört, Çanta, Şapka, Bandana, Gözlük Kılıfı hatta Baget!

yaratici tisortPromosyonel doğrudan pazarlama atölyeleri olarak kullanılabileceği gibi aşağıdaki şekillerde takım oyunu olarak da uygulanabilir.

Şirket mesajınızı teşvik edecek, yaratıcı bir meydan okumadır

Yaratıcı Tişört! Katılımcıların yaratıcı ve organizasyon becerilerini ortaya koymak için şirket değerlerini ve hedeflerini paylaştıkları eşsiz bir deneyimdir.

Katılımcıların oluşturdukları her bir takıma düz beyaz t-shirt tedarik edilir. Amaç, şirketlerin ürün ve hizmetlerini teşvik edici, yaratıcı ve etkileyici tasarımlar geliştirmektir.

Katılımcı: 20-2000
Zaman: 60-120 dakika
Kazanımlar: Konsantrasyon, Özgüven, Yaratıcılık


Yaratıcı Defter

defter

Siz de kendi defterlerinizi kendiniz yapmak istemez misiniz? Yanımızdan hiçbir şekilde ayırmadığımız not defterlerimizi artık kendimiz yapabiliriz. Yapımı oldukça basit olan bu atölye de hem birbirinden keyifli dakikalar geçirecek hem de öğretici bir aktivite gerçekleştireceksiniz.

Size temin edilecek olan malzemelerle en iyi defteri yapmak oldukça kolay. Dilediğiniz gibi süsleyip en kullanışlı hale getireceğiniz defterleri yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. İsterseniz bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında yaptığınız defterleri bağışlayabilirsiniz. Seçim size kalmış.

Referans İşler

Ford Otosan

ford-canta-280-150

M3 Works olarak Ford Otosan ekibi ile yaptığımız Yaratıcı Çanta Atölyesi etkinliği yaratıcı ve bir o kadar da keyifli anlara sahne oldu. Etkinlik alanına gelen katılımcılar eğitmenimizden aldıkları bilgilerle Yaratıcı Çanta Atölyesi etkinliğine başladılar. Kendilerine verdiğimiz taslakları çantalara çizen katılımcılar daha sonra boyama işlemini gerçekleştirdiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/ford-otosan-yaratici-canta-atolyesi/

Sunstar

sunstar-tisort-280-150

M3 Works olarak Sunstar ekibi ile yaptığımız Yaratıcı Tişört etkinliği yaratıcı ve bir o kadar da keyifli anlara sahne oldu. Etkinlik alanına gelen katılımcılar eğitmenimizden aldıkları bilgilerle Yaratıcı Tişört etkinliğine başladılar. Önce bir taslak hazırlayan katılımcılar sonra o hazırladıkları taslakları tişörtlere çizerek boyama yaptılar. Ortaya birçok yaratıcı şekiller çıkaran katılımcılar etkinliğin sonunda jüri üyesinin kararı ile 1. 2. ve 3. belirlenerek kupaların aldılar.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/sunstar-yaratici-t-shirt-atolyesi/

Etkinlik Türü
Çocuk Aktiviteleri, Sosyal Sorumluluk
Süre
60dk. - 120dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Konsantrasyon
Özgüven
Sosyal sorumluluk
Yaratıcılık