Graffiti

graffitiToplantı Dekorunuzu Takımızla Birlikte Yapın!

Tüm duvarı boyayacağız! Takım olarak hızlı ve devasa bir eser yaratmak için Graffiti’den daha iyi bir yol olamaz.

Graffiti sanatçımızdan aldığımız kısa eğitimin ardından sprey boyalarımızla koca duvarımıza –merak etmeyin yasal sıkıntısı olmayan özel duvarımızı kendimiz getiriyoruz– takım olarak mesajlarımızı, şekillerimizi yansıtıyoruz. Tüm takımlar işini bitirdiğinde ise rengarenk, harika bir duvarımız oluyor! Duvar toplantı dekorunuz olabilir veya şirketinizi süsleyebilir.

Not: Graffiti spreylerinin gazından çekiniyorsanız farklı boyalar, tebeşir ve dijital ekranlar kullanıyoruz.

Dijital Graffiti

Dev led ekran üzerine özel sensörlü sprey boya şeklinde pointer ile dijital olarak grafiti çalışıyoruz ve bunu derhal sosyal medyada ya da baskıyla sizinle paylaşıyoruz.

Katılımcı: 20-500
Zaman: 90-180 dk
Kazanımlar: Yaratıcılık, İletişim, Yüksek Enerji

Referans İşler

Turkcell

turkcell-graffiti

M3 Works olarak Turkcell ekibi ile yaptığımız Graffiti Atölyesi rengârenk görüntülere sahne oldu. 4 parçaya bölünün graffiti panomuz 4 gruba verildi. Her grup büyük resmin bir parçasını boyayarak büyük remi oluşturdular. Katılımcıların keyif aldığı bu etkinlikte amacımız firmanızı tamamlayan sizlersiniz, takım ruhunun önemi ve birlikte hareket etmek gerektiği gibi mesajlar vermekti.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/turkcell-graffiti-atolyesi/

Remax

remax-graffiti-280-150

M3 Works olarak Remax ekibiyle düzenlemiş olduğumuz Graffiti Atölyesi etkinliğimizde renkli görüntüler ortaya çıktı. Graffiti Atölyesi etkinliğinde yer alan katılımcılar etkinliğin başından sonuna kadar renkli görüntülerin oluştuğu bu etkinlikte moderatörler eşliğinde yaratıcı görseller oluşturarak etkinliğin tadını çıkardılar. Graffiti Atölyesi etkinliğindeki en önemli unsurları dikkat ve motivasyondu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/remax-graffiti-atolyesi/

Janssen

janssen

M3 Works olarak Janssen ile gerçekleştirdiğimiz Graffiti Atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Janssen kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber graffiti yaparak eğlendiler. Bir kez daha takım çalışmasının önemini kavrayan Janssen, renkli ve eğlenceli Graffiti Atölyesiyle M3 Works ile beraber unutulmaz bir atölyeye imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/janssen-graffiti-atolyesi/

Etkinlik Türü
Outdoor
Süre
90dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Motivasyon
Yaratıcılık
Yüksek Enerji