Dünyayı Kurtaran Takım

dunyayi kurtaranRakiplerinizden biri, sektörde kendini daha ön plana çıkartabilmek için size bir saldırıda bulundular. Merkezinize gizlice girerek çok hassas özelliklere sahip bir bombayı kimsenin fark edemeyeceği bir noktaya yerleştirdiler. Ajanlar 5 katmanlı bir şifreleme ile bombayı güvenlik altına aldılar ve sizler şimdi bu şifreleri kırabilmek için gerekli bilgi ve malzemeleri bulabilmek üzere acilen göreve çağrıldınız. Size verilen kısa süre içerisinde bazı gizli bilgilere ulaşmak, şifre düzeneği için gerekli olan bilgileri toplamak, bazı ipucu ve kişileri takip etmek gibi görevleri takımlar halinde yerine getirmelisiniz.

Salonun ortasında bir bomba var ve geriye sayıyor. Onu durdurmak takımınızın ellerinde!

İpuçları zihninizi zorlayacak! Belki kütüphanedeki bir kitapta, belki duvardaki tablonun arkasında gizli kasada. Tüm takım gücünüzü birleştirmezseniz asla şifreyi bulamaz ve kesilecek kablo konusundaki o önemli “kırmızı mı, mavi mi?” sorusunu cevaplayamazsınız.

Katılımcı: 20-500
Zaman: 60-180 dakika
Kazanımlar: Takım Çalışması, İletişim, Konsantrasyon, Yüksek Enerji

Referans İşler

Dell

dell-dunyayi-280-150

M3 Works olarak Dell ekibiyle düzenlemiş olduğumuz Dünyayı Kurtaran Takım etkinliğimizde takımların oluşturduğu büyük sinerji ve heyecan hat safhadaydı. Zekanın ve takım ruhunun çok önemli olduğu Dünyayı Kurtaran Takım etkinliğinde takım olma ve zamanı verimli kullanma en önemli özellikti.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/dell-dunyayi-kurtaran-takim/

Atlas Copco

atlas-dunyayi-280-150

Dünyayı Kurtaran Takım etkinliğinde aslında yapılan bir yarış değil tüm grupların oyunun sonunda buldukları ipuçlarının bir araya getirilerek oyunun tamamlanacağı bir etkinlik olarak gerçekleştirildi. Yüksek takım enerjisi ve motivasyonla yapılan etkinliğin sonunda Atlas Copco ekibi bombayı imha ederek sevinç yaşarken yaşanılan mutluluk firmaya ve birbirlerine olan bağı güçlendirdi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim/

Avea

avea

M3 Works olarak Avea ekibi ile gerçekleştirdiğimiz dünyayı kurtaran takım atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Avea ekibi gurup çalışması ile kısa bir sürede motive olup gizli soruları çözerek saatli bombayı imha etti.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/avea-dunyayi-kurtaran-takim/

Etkinlik Türü
Indoor & Outdoor
Süre
60dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Konsantrasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji