M3 Works olarak Brandalize ekibi ile birlikte 29 Aralık 2017’de Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesini gerçekleştirdik. 36 kişiden oluşan katılımcılar aktivite için oldukça heyecanlıydı. Katılımcıların ne yapacakları hakkında hiçbir fikri yoktu. Toplantılarını gerçekleştirmekte olan Brandalize ekibi sunumların bitmesinin ardından bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu.

Belirlenen süre zarfında Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesini tamamlaması gereken katılımcılar için heyecan hep üst düzeydeydi. Bombanın patlamaması için bir an önce aktiviteye tamamlaması gereken takımlar birbirlerine karşı değil süreye karşı yarışıyorlardı.

Birlikte hareket ederek sonuca ulaşan Brandalize ekibi için Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesi takım çalışmasının en iyi örneğiydi. Kazananın ya da kaybedenin olmadığı aktivitede takımlar birlikte çalışarak sonuca ulaştı. Takım içi iletişimini de kuvvetlendiren aktivite de katılımcılar koordineli bir şekilde hareket etti. Verilen görevleri sırasıyla yerine getiren takımlar bir sonraki aşamaya geçti. Sonuca ulaşmak için sırasıyla görevleri yerlerine getirmesi gereken katılımcılar aynı zamanda doyasıya eğlendi.

Yer: Ramada Plaza Tekstilkent / İstanbul
Tarih: 29/12/2017

YouTube video

Brandalize Dünyayı Kurtaran Takım Brandalize Dünyayı Kurtaran Takım Brandalize Dünyayı Kurtaran Takım Brandalize Dünyayı Kurtaran Takım