YouTube video

05 Ocak 2018 Cuma günü Doğuş Teknoloji ekibi ile birlikte çok eğlenceli bir Videostar aktivitesini gerçekleştirdik. 5 takımdan oluşan Videostar aktivitesi Sarıyer’de gerçekleştirildi.

Sunucumuzun alana gelip açılış konuşmasını yapması ile Videostar aktivitesi başladı. Öncelikle aktivite hakkında kısa bilgiler aktaran sunucumuz ardından Doğuş Teknoloji ekibi oldukça heyecanlı görünüyordu.Doğuş Teknoloji ekibi Videostar aktivitesine hazırdı.

Kendilerine iletilen konu başlıklarına göre senaryolarını yazmaya başlayan takımlar ilk aşamadaydı. Yaratıcıklarını kullanan takımlar kısıtlı süre içinde senaryo yazma aşamasını tamamladı. Yazdıkları senaryoya uygun olarak kostüm ve aksesuar seçen takımlar ikinci aşamaya geçti. Sırada yazılan senaryolara uygun olarak filmler çekmek vardı. İş bölümü ve koordineli hareket ederek daha hızlı çalışan Doğuş Teknoloji ekibi için oldukça eğlenceli bir aktivite devam etmekteydi. Bir yandan filmleri çeken diğer yandan eğlenen Doğuş Teknoloji ekibi aynı zamanda takım olmayı yeniden keşfetti. Birlikte hareket edip koordineli olmanın faydalarını fark eden takımlar için Videostar aktivitesi oldukça eğlenceliydi. Çekimlerini tamamlayan takımlar aralarından bir kişi seçerek montaj aşamasına geçti. Son aşama olan montaj kısmıydı. Senaryolarına uygun olarak çekilen filmlere doğaçlama sahneler de ekleyen takımlar montaj aşamasında filmleri çeşitli efektler ve müzikler ekledi.

Filmler tamamlanmıştı. Sıra galada bütün filmleri izlemekteydi. İzlenen filmlerin ardından jürinin oylamasıyla birlikte ödüller dağıtıldı. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan Doğuş Teknoloji ekibi oldukça mutlu görünüyordu.

Yer: Event Garden / İstanbul
Tarih: 05/01/2018

Doğuş Teknoloji Videostar Doğuş Teknoloji Videostar Doğuş Teknoloji VideostarDoğuş Teknoloji Videostar