kokteylatolyesiTakımlara ayrılan ekipler önce tecrübeli ve ödüllü barmenimizden bu işin ustalık sırlarını öğrenirler. Ardından kurulacak barlarda en başarılı  kokteylleri oluşturmak için sistemli bir şekilde çalışırlar. Tat, sunum ve gösteride en başarılı olan takımlar artık yepyeni bir meziyet daha kazanmıştır.

YouTube video

İşinin ehli barmenimiz önce size tüm sırlarını öğretecek. Hangi alet nasıl kullanılır, ideal karışıma nasıl ulaşılır, püf noktalar nelerdir… Ardından gizli formüllerinize kavuşacak ve jürinin zorlu testinden geçecek birbirinden güzel kokteylleri en iyi sunumla oluşturmaya çalışacaksınız.

Kokteyl Seçenekleri

  • Alkolsüz
  • Sıcak Kokteyller

Katılımcı: 5-15 kişilik takımlar halinde 500 Kişiye kadar
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: İletişim, Ekip Ruhu, Yaratıcılık, Eğlence, Takım Çalışması, Konsantrasyon, Buz Kırıcı

Referans İşler

Huawei

M3 Works ekibi olarak Huawei ekibi ile birlikte Kokteyl Atölyesi’ni gerçekleştirdik. 30 kişilik bir ekip olan Huawei ekibi Kokteyl Atölyesi için oldukça heyecanlıydı. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar Kokteyl Atölyesi’nde birbirinden keyifli vakit geçirdi.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/huawei-kokteyl-atolyesi/

Bell Holding

M3 Works olarak Bell Holding için düzenlediğimiz Kokteyl Atölyesi etkinliği eğlenceli dakikalara ev sahipliği yaptı. Uzun toplantının ardından Bell Holding çalışanları Kokteyl Atölyesi ile keyifli anlar yaşadı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/bell-holding-kokteyl-atolyesi/

Vestel

M3 Works ekibi olarak Vestel çalışanları için gerçekleştirdiğimiz Kokteyl Atölyesi’nde keyif dolu anlar yaşandı. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği atölyede takımlar birbirinden farklı tatlarda kokteyller hazırlayarak aktivitenin tadını çıkardı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/vestel-kokteyl-atolyesi/

Şunlara da bakmak isteyebilirsiniz: Yemek Atölyesi

Etkinlik Türü
Atölyeler
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Eğlence
İletişim
Konsantrasyon
Takım çalışması
Yaratıcılık