Sodexo ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Müzikal Borular atölyesinde katılımcılar değişik bir deneyim yaşayarak ortaya bir ritim kompozisyonu çıkardılar. Katılımcıların birlikte bir bütün olarak hareket etmeyi yeniden keşfettiği atölyede katılımcılar hem eğlenceli hem de verimli bir aktivite geçirdiler.

Kemer Contry’de, 25 Nisan 2019 Perşembe günü, 180 kişilik Sodexo ekibi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Müzikal Borular aktivitesini katılımcılar başarılı bir şekilde tamamladılar. Birbirinden keyifli anlara sahne olan aktivite de heyecan bir an olsun azalmadı. Hep birlikte hareket eden katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici dakikalar geçirdi. İlk olarak sahneye eğitmenimiz çıktı. Katılımcılara nasıl hareket edeceklerini gösteren eğitmenimiz boruların ne işe yaradığını ve nasıl kullanılması gerektiğini anlattı. Çıkardıkları seslerin uyumlu olmasının en önemli kural olduğu Müzikal Borular aktivitesinde katılımcılar gönüllerince eğlendi. Boruların işleyişini kavrayan katılımcılar egzersiz yapmaya başladı. Egzersizlerin önemini fark eden katılımcı grubu hız kesmeden çalışmaya devam etti. Ortaya çıkacak olan kompozisyondan dolayı sıkı bir çalışma programına sahip olmaları gerekiyordu. Egzersizlerini tamamlayan katılımcılar ardından notalı borulara geçtiler. Müzikal Borular aktivitesiyle birlikte katılımcılar takım olmayı yeniden keşfetti. Müzikal Borular etkinliğinde her katılımcı farklı notada bir müzikal boruyu vurarak çalmayı başardılar. Finalde kompozisyonu başarıyla gerçekleştiren Sodexo ekibi unutulmaz bir deneyim yaşadı.

M3 Works ekibi olarak aktivitede katılımcılar takım olmanın ve uyumun önemini fark eden Sodexo ekibi unutulmaz dakikalar yaşadı. Birbirinden keyifli anların yaşandığı Müzikal Borular aktivitesinde katılımcılar hem doyasıya eğlendi hem de öğrendi. Böylece daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan katılımcılar unutulmaz anlar yaşadı. Hep birlikte hareket etmenin ve uyumun öneminin farkına varan katılımcılar alandan daha donanımlı bir şekilde ayrıldılar.

Yer: Kemer Country
Tarih: 25/04/2019

Sodexo Müzikal Borular Sodexo Müzikal Borular Sodexo Müzikal Borular Sodexo Müzikal Borular